دسته‌بندی نشده

برای اولین دیدار چه هدیه ای بخرم؟ دختر خانم ها بخوانند

اولین ها همیشه مهم اند و برای همیشه در خاطر ما ماندگار می شوند. اولین باری که به مدرسه می روید. اولین باری که رانندگی می کنید. اولین باری که به تنهایی دوچرخه سواری می کنید و اولین باری که به دیدار کسی می روید که دوست اش دارید.

اولین دیدار با پسری که به او علاقهمند هستید بسیار هیجان انگیز و خاطره ساز است. شما دوست دارید بهترین خود را نمایش دهید و بر روی پسر مورد علاقه تان تاثیر بگذارید. دوست دارید همچی به بهترین شکل ممکن پیش برود و همانطور باشد که از قبل پیش بینی کرده اید.

خرید کادو خاص برای اولین دیدار پسر و مرد مورد علاقه

یکی از راه هایی که می توانید تاثیر مثبت روی طرف مقابلتان بگذارید و او را شیفته خود کنید هدیه دادن است. انتخاب یک هدیه برای اولین دیدار می تواند بسیار چالش برانگیز باشد چرا که شما احتمالا شناخت کافی از علاقهمندی ها، نیازها و سلیقه اش ندارید و از طرفی به دنبال یک هدیه خاص هستید که طرف مقابلتان را غافلگیر کند! در ادامه به بررسی نکات مهم در انتخاب هدیه برای اولین دیدار خواهیم پرداخت و سپس پیشنهادهایی کاربردی را در این ضمینه ارائه خواهیم کرد.

نکات مهم در انتخاب هدیه برای اولین دیدار با پسر مورد علاقه تان

 • به وسایل و لوازم کاربردی عمومی و ساده فکر کنید و سعی کنید تا جای ممکن دست به انتخاب های دشوار نزنید. چرا که شما هنوز شناخت کاملی از طرف مقابل خود ندارید و نمی دانید که او به چه چیزهایی نیاز دارد و یا علاقه مندی ها و سلیقه اش به شکل است.
 • برای تدارک هدیه به سن و سال و موقعیت اجتماعی او نیز توجه داشته باشید و متناسب با آن خرید خود را انجام دهید.
 • در انتخاب رنگ هم رنگ های عمومی و همه پسند را مد نظر قرار دهید. مثلا اگر قرار است یک کیف پول چرم بخرید رنگ مشکی را انتخاب کنید چون که عمومی تر است و افراد بیشتری رنگ مشکی را پسند می کنند تا مثلا رنگ قهوه ای روشن را.
 • از خرید کادوهای گران قیمت خوداری کنید. چرا که ممکن است طرف مقابل شما نیت شما را از خرید هدیه درست متوجه نشود و آنطور که شما خیال می کنید فکر نکند و باعث سوء تفاهم شود. یا حتی ممکن است او را معذب کنید!
 • کادو های شخصی سازی شده می توانند مناسب باشند و بعنوان یک یادگاری جذاب از اولین دیدار می تواند برای همیشه نزد طرف مقابلتان باقی بماند.
 • یک لیست از ایده های کادو مردانه و پسرانه خود تهیه کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. محصولاتی را در لیست خود قرار دهید که پسران و مردان در سن و سال پسر مورد علاقه تان معمولا به آن نیاز خواهند داشت.
 • از تدارک هدیه های عاشقانه خودداری کنید! اولین دیدار جای مناسبی برای تقدیم کردن یک کادوی شخصی یا عاشقانه نیست؛ چرا که طرف مقابل ممکن است از طرف شما تحت فشار قرار گرفته و فکر کند شما می خواهید خود را به او تحمیل کنید!
 • هدیه ای تهیه کنید که نشان دهنده توجه شما باشد و اینکه این احساس رو به او منتقل کند که اولین دیدارتان چقدر دارای اهمیت است و شما به ملاقات با او علاقه مند هستید.
 • بسته بندی و کادوپیچی هدیه تان را دست کم نگیرید. سعی کنید تا جای ممکن رسمی و شیک کادوپیچی و تزیین خود را انجام دهید.

ایده های جذاب برای اولین کادو برای پسر یا مرد مورد علاقه شما در اولین دیدار

همانطور که در نکات بالا نیز اشاره کردیم هدیه ما نباید گران قیمت باشد. گفتیم که یک هدیه ساده همه پسند باشد، عاشقانه نباشد، خوب کادوپیچی شده و نشان دهنده توجه و احترام شما باشد. با این حساب پیشنهاد های ما برای شما به ترتیب زیر است؛ امیدواریم که مورد توجه و استفاده شما قرار بگیرد.

 • کتاب یا مجله : اگر می دانید طرف مقابل شما به چه موضوعی برای مطالعه علاقه مند است، می توانید یک کتاب یا مجله در همان موضوع به عنوان اولین هدیه برایش تهیه کنید. اگر هم که نمی دانید می توانید حدس بزنید پسری با خصوصیات و سن و سال وی به چه موضوعی می تواند علاقه نشان دهد و کتاب مرتبط با آن را تهیه کنید.
 • گردنبند یا دستبند با حرف اول اسمش: حتما نام پسر مورد علاقه تان را که دیگر می دانید! می توانید یک دستبند یا گردنبند را با حرف اول اسمش شخصی سازی کنید. این هدیه می تواند نشان دهنده توجه و اهمیت شما به طرف مقابل باشد.
 • بلیط سینما یا کنسرت موسیقی: بلیط سینما یا کنسرت موسیقی که شما برای هر دو نفرتان تهیه کرده اید هم می تواند هدیه مناسبی باشد. چرا که نشان می دهد شما می خواهید قرارهایتان ادامه داشته باشد تا بیشتر یکدیگر را بشناسید.
 • جاسوئیچی یا جاکارتی: یک جاسوئیچی یا جاکارتی یا وسایلی از این دست هم می تواند مناسب باشد چرا که در دسته هدیه های کوچک و ارزان قیمت قرار می گیرند که می توانند تبدیل به یادگاری های ارزشمند شوند.
 • آلبوم موسیقی: موسیقی می تواند زبان مشترک تمام آدم ها باشد. یک آلبوم موسیقی خوب می تواند برای اولین دیدار یک هدیه فوق العاده باشد و می تواند چیزهای زیادی از طرز فکر و سلیقه شما به طرف مقابل بگوید.
 • دکوری فانتزی: یک دکوری و شئ تزئینی برای روی میز مطالعه و یا میز کار نیز می تواند از آن هدیه های روز اولی جالب باشد.
 • باکس کادو: خرید باکس هدیه هم می تواند یکی از گزینه های شما باشد. یک باکس کادو که می توانید با محصولاتی مانند ادکلن، اسپری، مام، افترشیو، لوسیون، خمیر ریش و … دیگر لوازم بهداشتی و مراقبتی آن را پر کنید.

نکات و پیشنهاد های ما در خصوص خرید هدیه برای اولین دیدار پسر مورد علاقه تان در اینجا به پایان خود رسید. امیدواریم ایده ها و نکاتی که ارائه کردیم به کار شما هم بیاید. اگر شما نیز در این خصوص ایده و پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *