زیباییزیبایی موضعی

جادوی جراحی بینی با متدی نوین توسط دکتر ندافی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که متوجه شوید یکی از نزدیکانتان ، با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می کند و بنا به دلایل نا مشخصی ، منزوی شده و از حضور داشتن در جمع ها خودداری می کند. برای من ، این شخص خواهرم بود که هر بار به او پیشنهاد می دادم با من در مهمانی ها و دورهمی های مختلف شرکت کند ؛ به بهانه های مختلف از آن سر باز می زد. حتی زمانی که مجبور به حضور در جمعی می شد، خود را در لوازم آرایش غرق می کرد به طوری که چیزی از چهره معصومش مشخص نمی شد. چون این موضوع خیلی برایم نگران کننده شده بود تصمیم گرفتم یک روزم را به او اختصاص دهم تا دلیل این همه اجتماع گریزی را بفهمم. با اینکه حدس هایی می زدم ، اما بعد از صحبت کردن با او متوجه شدم که علت این همه کمبود اعتماد به نفس ، در واقع بزرگی بینی اوست! تا این زمان هیچوقت تصور نمی کردم که چنین ایرادی بتواند تاثیر زیادی در روحیات یک نفر داشته باشد ، اما دیدم که اشتباه می کردم. از آن لحظه به بعد ، برای خوشحال کردن خواهرم به دنبال راه چاره بودم. خوشبختانه یک راه حل سریع و کم دردسر برای چنین مشکلی وجود دارد ؛ عمل رینوپلاستی در کرج یا هر شهر دیگری ! با اینکه این جراحی پیچیدگی بسیار بالایی دارد ، اما به دلیل اینکه میزان محبوبیت آن در چند سال اخیر خیلی زیاد شده پزشکان نیز سعی داشتند در آن بهترین باشند. امروزه انقدر بازار این عمل در ایران داغ شده که اگر یک جراح خود را با آخرین متدها و تکنیک های روز دنیا وفق ندهد ، قافله را باخته و مشتریان خود را از دست می دهند. به همین جهت تا حدودی می توانید مطمئن باشید که پزشکان کشور ، تا حد قابل قبولی در این حرفه تخصص دارند. از اینجا به بعد ، توضیح می دهم که چطور این فرآیند برا خواهرم جادو کرد و او را به همان فرد با انرژی و شادی که قبلا می شناختم تبدیل کرد.

 جدیدترین روش عمل زیبایی بینی چیست؟

قبل از این گفتم که چون تعداد خیلی زیادی از افراد به سراغ این عمل جراحی می روند ، پزشکان مجبورند از آخرین متدهای روز دنیا با خبر شده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند. یکی از این تکنیک ها ، روشی با عنوان عمل بینی بسته می باشد. همانطور که می شود حدس زد ، خلاف آن نیز جراحی زیبایی بینی به روش باز است. حال تفاوت های این دو روش را توضیح می دهم که بیشتر با آن ها آشنا شوید. در رویکرد باز ، پوست بینی به صورت کامل از غضروف ها و استخوان هایی که زیر آن قرار دارد جدا می شود و به اصطلاح بینی “باز” می شود. برای این کار پزشک شما یک برش درست زیر بینی یا همان بافت نرمی که بین دو سوراخ وجود دارد ایجاد کرده و دو برش دیگر را نیز در پره های آن می زند. شاید این کار کمی ترسناک به نظر برسد ، اما هیچ ضرری برای بیمار نخواهد داشت. بعد از تمام شدن کار هم پوست به جای خود برگشته و زخم ها بخیه می خورند. اما وقتی زخمی روی پوست ایجاد می شود ، طبیعتا بعد از بهبود به همان حالت اولیه بر نمی گردد و جای آن باقی می ماند. حتی در مواردی هم ممکن است که در جای آن گوشت اضافه تشکیل شود! پس چاره چیست؟ بهره گرفتن از تکنیک بسته.

در روش بسته ، خارج از دماغ هیچ برشی زده نمی شود. به جای آن برش ها درون سوراخ های این عضو زده شده و هر تغییری که لازم باشد از طریق آن ایجاد می گردد. البته چون دکتر در این روش محدودیت دارد ، پس باید به سراغ شخصی بروید که از مهارت فوق العاده ای برخوردار باشد. خانم دکتر سیما ندافی ، از جراحان حاذقی هستند که همواره از این روش استفاده کرده و نتایج بسیار زیبا و رضایت بخشی را به بیماران خود هدیه می دهند. من هم زمانی که برای خواهرم به دنبال یک جراح بینی حاذق در کرج می گشتم ، ماه ها تحقیق کردم و در آخر به ایشان رسیدم. از آنجایی که نتیجه این عمل می توانست تاثیر زیادی در زندگی ما داشته باشد ، به خاطر همین سیر تا پیاز این جراحی را در آوردم و از افراد زیادی پرس و جو کردم. بعد از اینکه چند دکتر به من معرفی شدند ، به سایت ها و شبکه های اجتماعیشان مراجعه کردم و در آنجا عکس های بیماران قبلی را مورد بررسی قرار دادم. خوشبختانه در میان عکس های دکتر ندافی ، توانستم شخصی که یک بینی شبیه به بینی خواهرم داشت را پیدا کنم و با دیدن عکس بعد از عمل او ، یک تصویر حدودی از نتیجه خواهرم نیز به دست آورم. همین شد که با مطب تماس گرفته و اولین وقت عمل را گرفتم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *