زیباییزیبایی موضعی

رضایت از عمل گوش توسط دکتر راضیه یابری

سلام به دوستان عزیزم ، امروز قصد دارم در رابطه با یک موضوع بسیار مهم و حساس حرف بزنم. این مشکل از اول هم با من بوده اما جدیدا خیلی روی وضعیتم و روابطم تاثیر گذاشته و باعث شده که اعتماد به نفسم به شدت کم شود. از وقتی که یادم میاد همیشه شکل گوش هام رو ناشایست و نامطلوب می دونستم. این احساس باعث می شد تا خیلی اعتماد به نفس کمتری در جلوی دیگران به خصوص افراد ناشناس داشته باشم و برخی از روز ها حس کنم که نمی تونم آزادانه و با اطمینان در محیط های اجتماعی مثل مدرسه حاضر بشم. فکر می کردم بزرگ تر که بشم همه چیز فرق می کنه بلاخره می تونم با این مشکل کنار بیام اما نشد تو محیط کار هم به مشکل برخوردم . بلاخره یک تصمیم جسورانه گرفتم که البته الان که فکر می کنم با خودم میگم ای کاش زود تر گرفته بودم ، و به جراحی گوش روی آوردم تا نهایتا شکل گوش هام رو تغییر بدم و رضایت بیشتری از ظاهر خودم داشته باشم. با گرفتن این تصمیم شروع به تحقیق کردم ، خب بلاخره گوش بود و ممکن بود عصب شنوایی ام آسیب ببینه برای همین با حساسیت بالا دنبال پزشک گشتم تا به نتیجه ای قطعی و قابل قبول برسم. در نهایت و بعد از اینکه به جراح های بسیار زیادی تو شهر خودم سر زدم تونستم برای جراحی کردن گوش هام یک جراح حرفه ای به نام دکتر راضیه یابری رو پیدا کنم. در ادامه به شما دوستان عزیز توضیح می دم که چقدر از کار ایشون رضایت داشتم و این عمل تونست زندگی و روابط من رو عوض کنه.

رضایت از عمل گوش توسط دکتر راضیه یابری

زمانی که روز عمل را بررسی کردم ، حس بسیار عجیبی که شامل هیجان و آرامش بود را داشتم. با سوالات و شرابط قبل و بعد از عمل آشنا بودم و خودم رو برای آن آماده کرده بودم. این باعث شد تا با اطمینان بیشتری به تصمیم خودم مطمئن بشم و اون رو عملی کنم. اول از همه باید بگم که عمل گوش واقعا تغییر بسیار بزرگی در زندگی من به وجود آورد. قبل از اینکه این تصمیم خودم رو نهایی کنم و جامه عمل بپوشانمش ، خیلی پریشون و ناراحت بودم و با اینکه به خاطر شکل گوش هام ناراحت بودم ، اما کمی احساس تردید و دلهره می کردم. اما الان می تونم با اطمینان کامل بهتون بگم که این تصمیم بهترین تصمیمی بود که می تونستم تو زندگیم بگیرم و کل زندگی ام رو تغیر بدم.

البته ناگفته نماند که انتخاب بهترین جراح گوش تهران هم تاثیر بسیار زیادی از میزان رضایت من داشت. قطعا اگر پیش یک جراح کم تجربه تر می رفتم ، گوش هام به اون شکلی که می خواستم در نمی اومد ، تازه باید با عوارض بیهوشی و مشکلات اون هم دست و پنجه نرم می کردم. در حالی که تکنیک دکتر یابری برای انجام عمل جراحی استفاده از دارو های بیهوشی و انجام سریع جراحی هست. برای انتخاب کردن این فرد یک سری نکات را در نظر گرفتم که بهتره شما هم بدونید.

اول از همه از دوستا و اطرافیانم شروع کردم و ازشون شراغ یک جراح عالی رو گرفتم. بعد از اون ، رفتم سراغ شبکه های اجتماعی و وبسایت دکتر هایی که لیست کرده بودم. اینجوری تونستم نمونه کارهاشون رو ببینم و تشخیص بدم که کدوم که کدوم یکی به نظر من بهتره. تازه از این راه تونستم بعضی از مریض ها رو پیدا کنم که قبل از عمل ، مشکل من رو داشتند. در اخر هم لیست رو محدود به چند تا پزشک کردم و از هر کدوم برای مشاوره وقت گرفتم. توی هر کدوم از این جلسات ، پزشک ها روند جراحی و مراقبت های قبل و بعدش رو برام توضیح دادن.

من هم انتخاب نهاییم رو گداشتم بر مبنای راحت بودنم با پزشک . یادتون باشه هر چه قدر با پزشکتون راحت باشید و بتونید باهاش ارتباط برقرار کنید ، می تونید بهتر خواسته ها و نظراتتون رو بیان کنید و در آخر هم حتما نتیجه بهتری میگیرید.

پس از عمل احساس غریبی داشتم ، اما با درمان برجستگی گوش هام و رویت تغییر در شکل و ظاهرم ، به خودم افتخار کردم. شکل گوش هام دقیقا همون شکلیشده بود که همیشه می خواستم و این واقعا برام یک پیروزی بزرگ و ازشمند بود. همچنین چیزی که بیشتر از همه به من کمک کرده تا زندگی ام بهتر بشه رفع برجسته بودن و به عبارتی دیگه آیینه ای بودن گوش هام بود.

با این عمل نهایتا نه تنها ظاهرم تغییر کرده ، بلکه اعتماد به نفسم نیز به شدت افزایش پیدا کرده و زندگیم به کل تغییر کرده است. قبل از عمل ، هرگز احساس قدرتمندی برای ابراز خودم نداشتم و این باعث می شد تا خودم رو در روابط اجتماعی و ملاقات با افراد جدید راحت نشان ندهم. اما حالا با این تغییری که کردم ، احساس قدرت و اعتماد به نفس بهتری رو دارم و راحت تر تو مجامع عمومی و محل کارم حضور پیدا می کنم. حتی بعد از انجام این عمل به خاطر افزایش اعتماد به نفسم تو محل کارم ارتقا گرفتم و عنوان شغلی بهتری رو دریافت کردم. این عمل واقعا باعث آزادیم شد و الان با اعتماد به نفس بیشتری در موقعیت های جدید قرار می گیرم.

در مجموع وقتی بعد از عمل اتوپلاستی در آینه نگاهی به خودم می ندازم. احساس شادی و رضایت رو در تمام وجودم احساس می کنم. تغییری که در شکل گوش هام ایجاد شد باعث شده تا با خودم احساس دوستی کنم و برای بهبود زندگیم تلاش کنم. به خاطر همین از انتخاب دکتر راضیه یابری برای انجام جراحی گوش بدون بیهوشی به عنوان پزشکی مجرب بیشترین رضایت را دارم و به همه افرادی که از این مشکل رنج می برند پیشنهادشون میدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *