دسته‌بندی نشده

داستان اصلی این سریال چه چیزی است؟

وقتی صحبت از کارگردانان مشهور ایرانی به میان می آید، نام سعید نعمت الله در میان آنها به چشم می خورد. کار جدید این کارگردان، سریال پدر گواردیولا، با داستان جذاب و غافلگیرکننده اش همه را شگفت زده خواهد کرد. این سریال به خاطر لبه های زیادش شناخته شده است.

با توجه به سابقه کلی سعید نعمت الله در تولید سریال های درجه یک، می توان مطمئن بود که پدر گواردیولا خیلی سریع محبوبیت زیادی به دست خواهد آورد. تعدادی از محبوب ترین و مشهورترین بازیگران ایرانی در این سریال به ایفای نقش می پردازند. اگرچه بارها از پخش این سریال جلوگیری شد. اما ظاهرا به زودی او را روی آنتن خواهیم دید.

پدر گواردیولا می تواند یک بار دیگر بازار داخلی را به اوج برساند. بعد از سریال حرام، سریال های جدید زیادی در این زمینه ندیده ایم. اما این احتمال وجود دارد که پدر گواردیولا از محبوبیت سریال غیرقانونی پیشی بگیرد و به پربیننده ترین سریال منطقه تبدیل شود.
                                                                                                                                                             این سریال جدیدترین ساخته سعید نعمت الله است.

چرا باید این سریال را دنبال کنیم؟

دلیل اصلی محبوبیت این سریال کارگردان آن است. چون کارگردان و نویسنده سریال سعید نعمت الله پدر گواردیولا است. این کارگردان مشهور با سریال ها و سریال های مختلف تلویزیونی به شهرت بالایی دست یافته است. برخی از آثار مهم دیگر مدیران رادیو نیز توسط سعید نعمت الله نوشته شده است. او قبل از روی آوردن به کارگردانی به طور مداوم با سیروس ماگدام کار می کرد.

چند سالی از آخرین سریال سعید نعمت الله می گذرد، شاهد فعالیت مجدد او در کارگردانی و نویسندگی هستیم. محبوبیت اصلی سریال ساخته شده توسط سعید نعمت الله، پیچیدگی شخصیت ها و داستان سریال است. این موضوع قطعا در رابطه با سریال پدر گواردیولا دیده خواهد شد. با توجه به سابقه بسیار خوب این کارگردان مشهور، می توان مطمئن بود که چنین سریالی می تواند محبوبیت زیادی در بین همه طرفداران سریال های ایرانی به دست آورد.

نگاهی گذرا به کارگردانی سعید نعمت الله نشان می دهد که او همیشه سعی می کند مخاطب را تا آخرین قسمت سریال علاقه مند نگه دارد. این موضوع را می توان در برخی از سریال هایی که او مسئولیت نویسندگی را بر عهده داشت به خوبی مشاهده کرد. نمونه مهم در این زمینه سریال برادر جان است که در سال های اخیر کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. سریال پدر گواردیولا قطعا جذاب تر از کارهای قبلی این کارگردان است.

طنز سعید نعمت الله اغلب جذاب است.

این سریال چند فصل خواهد داشت؟

متأسفانه هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد آینده حق امتیاز پدر گواردیولا در دست نیست. در واقع، نه کارگردان و نه تهیه کننده، پدر گواردیولا، علاقه ای به صحبت در مورد این مهم ندارند. با تمرکز بیشتر روی سریال های دیگر صنعت سرگرمی خانگی، می توان امیدوار بود که این سریال در صورت موفقیت و داشتن مخاطب، فصل های بیشتری را دریافت کند.

البته باید توجه داشته باشیم که برخی از مهم ترین بازیکنان پدر گواردیولا ممکن است در فصول دیگر دیده نشوند. در این زمینه می توان به حمید فرخ نژاد اشاره کرد که به تازگی کشورمان را ترک کرده و به احتمال زیاد دیگر او را در آثار سینمایی و تلویزیونی نبینیم. بنابراین در صورت وجود فصل دوم، این امکان وجود دارد که شاهد تغییرات زیادی در این زمینه باشید.

چه کسی در این سریال بازی می کند؟

با توجه به تصویر مربوط به لیست پدر گواردیولا می توانیم تعدادی از بازیکنانی که در این لیست بازی می کنند را بشناسیم. نقش اصلی این سریال مهران مدیری بازیگر معروف کشورمان است. این اولین بار است که حمید نعمت الله با مهران مدیری همکاری می کند و عنوان جالبی است. مهران مدیری که سابقه طولانی در کمدی دارد به نظر نمی رسد نقش پررنگی داشته باشد و حالا باید دید او چگونه پدر گواردیولا را بازی می کند.

آرش عادل پرور خواننده محبوب امروز نیز در کنار مهران مدیری حضور داشت. این اولین تجربه او در تولیدات نمایش خانگی است. او که استعداد خاصی در زمینه خوانندگی دارد، در مورد خوانندگی هم می تواند نظر آنها را تحت تاثیر قرار دهد. باید به این نکته توجه کنیم که سعید نعمت الله اغلب به دنبال بازیگر است و به همین دلیل می توان از آرش عادل پرور انتظار داشت که در این نقش به خوبی عمل کند.

مهران مدیری شخصیت اصلی این سریال است.

داستان اصلی این داستان ها چیست؟

معمولا داستان های سریال حمید نعمت الله تاثیر بسیار خوبی روی مخاطب دارد. اگرچه تبلیغات مختلفی برای لباس پدر گواردیولا ایجاد شده است. اما هنوز اطلاعاتی از داستان آن در دست نیست. تنها گفته می شود که سریال به شخصیت های زیادی می پردازد که زندگی آنها به دلیل مسائل خاصی به هم گره خورده است.

تا اولین قسمت از پدر گواردیولا پخش نشود، نمی توان اینطور در مورد شرایط اظهار نظر کرد. پس از تماشای قسمت اول می توانید به پیشینه داستان و اهداف هر یک از شخصیت های سریال پی ببرید. ما می دانیم که شما به اندازه ما کنجکاو هستید که تاریخ این سریال را بدانید. اما در هر صورت باید صبور باشید.

آخرین کلمه

امروزه مجموعه نمایش های خانگی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. دلیل اصلی این مشکل را می توان داستان های جذاب و محدودیت های متعدد در ساخت این سریال دانست. پدر گواردیولا هم مثل آخرین سریال سعید نعمت الله در این گروه محصول قرار دارد.

در سریال پدر گواردیولا شاهد بازی برخی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون از جمله مهران مدیری و حمید فرخ نژاد هستیم. این سریال مدتی توقیف شد. اما به نظر می رسد این ممنوعیت به زودی برداشته شده و پخش در سینماها آغاز شود. باید ببینیم پدر گواردیولا چگونه دل هوادارانش را به دست می آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *