دهان و دندانزیبایی

فعالیت های SorenaDental در زمینه تامین و فروش تجهیزات دندانپزشکی

SorenaDental یکی از فعال ترین مجموعه های خرید و فروش تجهیزات پزشکی به شمار میرود که فعالیت چشم گیری در خصوص ارائه بهترین لوازم پزشکی در سر تا سر کشور دارد. این مجموعه کلیه نیازهای دندانپزشکان را برای اجرای هر چه بهتر فرایندهای درمانی برآورده می کند. محصولات این کمپانی بسیار مرغوب بوده و در طولانی مدت قابل استفاده خواهند بود. این مجموعه 20 سال تجربه در خصوص عرضه و پخش این تجهیزات دارد و به همین خاطر یکی از پرسابقه ترین ها محسوب می شود. 

درباره فعالیت های SorenaDental 

سورنا دنتال در دو دهه گذشته توانسته نظر بسیاری از مشتریان را در حوزه خدمات پزشکی و دندان پزشکی به خود جلب کند. فعالیت های گسترده و تنوع بالای محصولات سبب شهرت روز افزون این مجموعه شده است. یکی از ویژگی های مهم SorenaDental وابستگی آن به شرکت بهار طب کوشا است. این مجموعه زیر نظر بهار طب کوشا و پزشکان مرتبط با آن اداره میشود و به همین خاطر فعالیت تخصصی دارد. کلیه حقوق SorenaDental نیز به این شرکت باز می گردد. این روزها بسیاری از کلینیک های دندان پزشکی و پزشکان مرتبط با این حیطه انواع محصولات مورد نیاز خود را از این مجموعه خریداری می کنند. 

این مجموعه با رعایت حقوق مشتریان به عنوان یک مجموعه معتبر و قابل اطمینان در حوزه امور طبی و پزشکی تبدیل شده است. برخی از مشخصه های بارز SorenaDental را در زیر مشاهده می کنید:

ارائه خدمات نوآورانه در SorenaDental

SorenaDental خدمات خود را در زمینه عرضه و فروش محصولات، به صورت خلاقانه ارائه داده و به همین خاطر به شهرت بالایی در این حوزه دست پیدا کرده است. این خدمات در بخش ارائه محصول، تبلیغات محصولات جدید و… ارائه می شوند. 

ارائه محصولات باکیفیت و استاندارد در SorenaDental

در مجموعه SorenaDental انواع محصولات باکیفیت و استاندارد ارائه شده که نیازهای جامعه پزشکی را برآورده می کنند. این محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا ارائه شده و بسیار مدرن و به روز هستند. برخی از این محصولات برای مصارف آزمایشگاهی عرضه می شوند و به همین خاطر تنوع محصولات این کمپانی بسیار بالا است. 

ارائه محصولات خارجی و ایرانی

 در مجموعه SorenaDental انواع محصولات از برندهای خارجی و ایرانی ارائه می شوند و به همین خاطر نیز تنوع گسترده ای در میان این محصولات وجود دارد. محصولات این مجموعه تنوعی بالغ بر 8000 عنوان دارند و به همین خاطر همه دندان پزشکان تجهیزات مورد نیاز خود را در این کمپانی پیدا می کنند. 

دسته بندی محصولات SorenaDental

انواع محصولات SorenaDental در فعالیت های این کمپانی تاثیرگذار خواهند بود. برخی از مهمترین دسته بندی های محصولات این مجموعه که بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند به شرح زیر هستند:

 1. محصولات مربوط به عصب کشی و اندو که برای انجام بسیاری از فرایندهای درمانی به کار می روند. 
 2. محصولات پروتز و لابراتواری
 3. محصولات پریو و جراحی
 4. محصولات ترمیمی دندان پزشکی
 5. اینسترومنت های دندان پزشکی و دستگاه های برقی
 6. دستگاه های رادیولوژی و عکس برداری در حوزه دهان و دندان
 7. تجهیزات زیبایی دندان پزشکی
 8. فرزهای دندان پزشکی
 9. انواع قلم های فلزی
 10. لوازم عمومی دندان پزشکی 
 11. انواع لوازم یک بار مصرف طبی
 12. لوازم پزشکی

کلیه موارد نام برده شده در SorenaDental با بهترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار میگیرند و همین ویژگی بر ارتقا جایگاه این مجموعه در عرصه های طبی و پزشکی ایران تاثیرگذار بوده است. 

آشنایی با تیم حرفه ای SorenaDental

یکی از موثرترین فاکتورها در زمینه فعالیت های حرفه ای SorenaDental تیم حرفه ای و کارشناسان حاضر در این مجموعه است. افراد متخصص و باتجربه در این مجموعه همواره بهترین ها را برای پیشرفت هر چه بیشتر سورنا دنتال رقم زده اند. تخصص آن ها در زمینه انتخاب محصولات و حفظ کیفیت محصولات ارائه شده در مجموعه، همواره رضایت بالینی مشتریان را به دنبال داشته است. با خدمات تخصصی تیم این مجموعه نتیجه استفاده از هر یک از این تجهیزات نیز بسیار مثبت بوده است. 

ضمانت اصالت و سلامت کالاها

یکی دیگر از ویژگی های مهم مجموعه SorenaDental ضمانت اصالت و سلامت انواع محصولاتی است که در این مجموعه ارائه می شوند. به همین خاطر اغلب مشتریان با خیال راحت انواع دسته بندی های محصولات این کمپانی را خریداری می کنند. با وجود ضمانت ها و گارانتی های اصالت و سلامت محصول دیگر نگران وجود مشکل در تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی نخواهید بود. این ویژگی مهم از بروز خسارت های آینده برای مشتریان جلوگیری خواهد کرد. 

قیمت های به صرفه SorenaDental

یک فروشگاه معتبر قیمت های معقولانه ای برای فروش و ارائه محصولات خود در نظر می گیرد. مجموعه SorenaDental نیز به دلیل هزینه های به صرفه و مناسبی که برای مشتریان تعیین کرده به شهرت بالایی دست پیدا کرده است. قیمت هر یک از محصولات این کمپانی بر اساس جدیدترین نرخ نامه های قانونی تصویب شده در این حوزه تعیین شده و به همین خاطر مشتریان از خرید هر یک از محصولات سورنا دنتال رضایت داشته اند. 

ارسال سریع محصولات در SorenaDental

در صورتی که محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه SorenaDental خریداری کنید، کلیه سفارشات در سریع ترین بازه های زمانی ارسال شده و در دسترس قرار می گیرند. این مجموعه با رعایت حقوق مشتریان هر یک از انواع محصولات را به سر تا سر کشور ارسال می کند. به همین خاطر نیز خرید از راه دور نیز از مجموعه سورنا دنتال میسر خواهد بود و مشتریان از سر تا سر دنیا قادر به خرید این مجموعه محصولات خواهند بود. 

جمع بندی

در این قسمت با فعالیت های گسترده در زمینه عرضه و فروش تجهیزات دندانپزشکی در sorenadental آشنا شدیم. در صورتی که قصد خرید بهترین اقلام طبی و دندان پزشکی را دارید، باید حتما به دنبال یک مرکز معتبر بگردید. مجموعه سورنا دنتال با کیفیت بالا در خدمات رسانی به عنوان یکی از برترین برندهای فعال در این حوزه به شمار می رود. ارائه محصولات خارجی و ایرانی در این کمپانی تنوع و گستردگی محصولات آن را افزایش داده و آن را در میان برترین توزیع کنندگان اقلام طبی در سر تا سر کشور قرار داده است. با خرید از این مجموعه در هزینه های کلینیک های طبی و دندان پزشکی نیز صرفه جویی خواهد شد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *