زیبایی

رابطه جنسی پر هیجان بعد از عمل لابیاپلاستی

رابطه زیستی پدیده ای منحصر به فرد است که تاثیرات روانی فردی و بین فردی خاصی را در خود گنجانده و کارکردهای آن می تواند تاثیرات گسترده ای در جنبه های شخصیتی، روانشناختی، خانوادگی و ارتباطات بین فردی داشته باشد. یکی از این روابط زیستی ، رابطه جنسی یا مقاربت است که کیفیت مثبت آن می تواند راه درمانی برای رفع بسیاری از تنش های بالقوه بوده و باعث در هم تنیدگی بین زوجین شود. حال اینکه در کنار این تاثیرات مثبت، بدشکلی ها و ناهنجاری های ریختی در ناحیه تناسلی زنان باعث احساس درماندگی، سرخوردگی، افت شدید عزت نفس و کاهش اعتماد به نفس شده و می تواند خطرات عمیقی از قبیل از دست رفتن علاقه بین زوجین و بی معنا شدن زندگی را به همراه داشته باشد. دانش پزشکی در جلوگیری از تشدید این چالش های منفی متاثر از ناهنجاری های ریختی اندام تناسلی ، عمل زیبایی لابیا را بعنوان یکی از شاخه های جراحی زیبایی و جوانسازی واژن برای پر کردن این خلاء معرفی کرده است.

بعد از عمل لابیاپلاستی

جراحی زیبایی لابیا چگونه می تواند باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی شود؟

بسیاری از بانوان از شکل و اندازه لابیای خود ناراضی هستند و این عدم عزت نفس می تواند به شکل منفی بر روی اعتماد به نفس آنها اثر بگذارد. در برخی موارد، لابیاهای بزرگ و نا متقارن باعث بروز درد و مشکلات فیزیکی در طول مقاربت می شود که خود، کیفیت رابطه جنسی را تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد. لبیاپلاستی فرایند جراحی زیبایی است که برای شکل دهی به لابیای مینور و کاهش دادن اندازه آن با الگوهایی طراحی شده است که نتیجه ای طبیعی را خلق کرده و شکل ظاهری متقارن تر را در آن ایجاد نموده و علاوه بر رفع مشکلات فیزیکی، سطح ارزش و کیفیت رابطه جنسی را نیز ارتقا دهد.

آیا لابیاپلاستی سطح جذابیت و لذت در مقاربت را بالا می برد؟

جراحی زیبا سازی لابیا می تواند به طرق مختلف کیفیت رابطه جنسی را افزایش دهد. اولاً با کوچک تر شدن اندازه لابیای مینور، مشکل فیزیکی از قبیل پیچ خورگی یا احساس فشار در لابیا یا احساس درد در آن در طول رابطه جنسی از بین می رود. این امر می تواند تمایل بانوان به ورود به رابطه با شریک جنسی را افزایش داده و در هم تنیدگی رابطه احساسی بین زوجین را تقویت کند. بعلاوه، بهبود شکل ظاهری این اندام بعد از عمل لابیا باعث افزایش سطح عزت نفس در زن می شود و میزان رضایت او از شکل ظاهری اندام تناسلی اش را بالا می برد. اثر مثبت این افزایش اعتماد به نفس، افزایش سطح کیفیت رابطه جنسی خواهد بود.

در زمان اقدام برای انجام جراحی لابیاپلاستی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی چه ملاحظاتی باید در نظر گرفته شود؟

هر چند جراحی کوچک کردن لابیا دارای تاثیر مثبت در رفاه جنسی می باشد ولی برای درک محدودیت های پروسیجر لازم است ملاحظاتی را مد نظر قرار دهیم. این فرایند مانند هر روند جراحی دیگری عوارض جانبی بالقوه ای را به همراه دارد که در نظر قرار دادن آنها، اهمیت انتخاب بهترین متخصص جراحی لابیا پلاستی را بارز تر می کند. انتخاب یک دکتر لابیاپلاستی با تجربه می تواند در مدیریت و مهار کردن این عوارض بسیار موثر بوده و نتیجه ای را به دست دهد که کاملاً برای بیمار، رضایت بخش باشد.

آیا جراحی کردن لابیاها باعث بهبود احساس در طول مقاربت می شود؟

جراحی زیبایی لابیا می تواند به طور بالقوه روی حس اثر بگذارد. بسیاری از زیباجویان گزارش داده اند که به دلیل برداشته شدن بافت اضافی لابیا که در طول رابطه جنسی برای آنها آزار دهنده بوده است، احساس بهتری را در طول رابطه جنسی تجربه می کنند. گفتگوی کامل با متخصص زنان باتجربه ، من جمله دکتر خلیلی ، و استفاده از مناسب ترین تکنیک برای اجرای این فرایند جراحی زیبایی واژن ، منطقی ترین راه حل برای دستیابی به بهترین نتیجه محسوب می شود.

تجربیات واقعی نقل قول شده از بیماران لابیاپلاستی

 زنان بسیاری هستند که هر ساله تحت این فرایند زیبایی درمان می شوند و بسیاری از آنها گزارش داده اند که تجربیات جنسی شان بعد از این عمل بسیار بهبود پیدا کرده است. از رفع احساس درد در زمان انجام فعالیت های فیزیکی گرفته تا بالا رفتن اعتماد به نفس در طول مقاربت از جمله آثار مثبتی هستند که این فرایند جراحی می تواند برای بانوان به ارمغان بیاورد. شنیدن داستان های واقعی  از زبان خانم هایی که با قرار گرفتن تحت این جراحی، به خود این فرصت را داده اند تا با استفاده از یک رابطه جنسی با کیفیت، رابطه خود با شریک جنسی شان را در هم تنیده تر کنند، خود حاکی از ارزش و نقش تاثیر گذار این فرایند جراحی زیبایی است.

از بانوانی که تحت این جراحی زیبایی واژن قرار گرفته اند سوال کرده ایم که آیا واقعاً ارزشش را دارد که عمل لبیاپلاستی انجام دهیم ؟ در ادامه چکیده ای از پاسخ های این بانوان آمده است :

تصمیم گیری برای جراحی زیبایی لابیا یک تصمیم کاملاً شخصی است که به دلایل شخصی هر فرد ارتباط دارد. درک این پروسیجر زیبایی و مزایای بالقوه آن در وهله اول در این تصمیم گیری تاثیر گذار است.

در برخی افراد این جراحی زیبایی واژن می تواند درد و ناراحتی فیزیکی را رفع نموده و باعث بهبود اعتماد به نفس شود. در برخی دیگر نیز نتیجه رضایت بخش آن پیامدهای مثبتی از قبیل رفع احساس درد در طول رابطه جنسی و احساس رضایت از شکل ظاهری این اندام و بهبود کیفیت رابطه جنسی را به همراه دارد.

در نهایت تمامی بانوانی که تجربیات خود را با ما به اشتراک گذاشتند اتفاق نظر داشتند که با توجه به اهداف فیزیکی و احساسی، این فرایند خاص توانسته است نتایج بالقوه موفقیت آمیز و مثبتی را برای آنها به ارمغان آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *