زیباییزیبایی موضعی

جراحی ، بهترین روش زیباسازی بینی

در هر دوره ای که نگاه کنید ، متوجه یک ویژگی یکسان در همه افراد خواهید شد ؛ میل به زیبایی و آراستگی. در گذشته به دلیل عدم گستردگی جراحی های زیبایی و آشنا نبودن شمار زیادی از افراد با این پروسه ها ، معمولا روش های خانگی را در پیش می گرفتند. حال گاهی به زیبایی دلخواه رسیده و گاهی هیچ نتیجه ای را کسب نمی کردند. بینی عضوی است که زیبایی و زشتی آن مسقیما در چهره تاثیر می گذارد. البته با توجه به ساختمان و بافت های تشکیل دهنده ، احتمال تغییر آن با روش های غیر جراحی بسیار کم است. پس قطعی ترین راه زیباسازی را می توان عمل بینی دانست. در یک بازه زمانی ، پروسه های غیر جراحی زیباسازی بینی سر و صدا زیادی را به پا کرده و تبلیغات زیادی در این راستا انجام شد. اما با این حال ، تنها برای مدتی توانستند جذابیت خود را حفظ کنند. در صورتی که عمل بینی همیشه آمار بالایی داشته و از دیرباز تا به الان بر متقاضیان آن افزوده شده است. به نظر شما دلیل این امر چیست ؟ در ادامه توضیحاتی در اختیارتان قرار گرفته است که شما را به پاسخ این پرسش می رساند.

زیباسازی بینی

مزیت پروسه جراحی بینی نسبت به روش های بدون جراحی

امروزه هم راستا با عمل جراحی ، تکنیک های کم تهاجمی تر و به اصطلاح بدون جراحی هم برای تغییر فرم و ساختار دماغ ، ابداع شده است. لیفت با نخ و تزریق فیلر از جمله پروسه های شناخته شده هستند. اما آیا واقعا به اندازه جراحی موثر هستند؟

قطعا بدین صورت نیست. بافت های تشکیل دهنده ساختمان بینی ، به گونه ای هستند که ایرادات وارده به آن تنها از طریق برش های جراحی به طور دائمی برطرف می شوند. به طور مثال کجی استخوان یا قوز بینی را نمی توان با تزریق فیلر یا لیفت نخ از بین برد. این پروسه ها تنها برای مدتی ، فرم بینی را زیبا نگه می دارند.

پس می توان گفت اصلی ترین و مهم ترین مزایای جراحی کردن دماغ ، نتیجه قطعی و همیشگی آن است ؛ یعنی برخلاف روندهای بدون جراحی ، طی یک پروسه ، تمامی ایرادات از پایه برطرف می گردند. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که به جای آن که چندین بار تحت فرایند قرار بگیرید و بابت جلسات متعدد هزینه کنید ، با یک بار عمل جراحی ، بینی دلخواه خود را بدست می آورید. این را بدانید که روش های غیر جراحی شاید کم تهاجم باشند ولی اثرگذاری لازم را در برطرف نمودن مشکلات بینی نداشته و تنها مانند یک پوشش عمل می کنند.

بینی چگونه عمل می شود؟

حال که متوجه شدید تنها راه برای تغییر ظاهر بینی ، جراحی است ، خوب است راجع به چگونگی نحوه انجام آن هم اطلاعاتی داشته باشید. راینوپلاستی می تواند تحت دو تکنیک به انجام برسد. با توجه به تکنیک اتخاذ شده ، پوست برش خورده و دسترسی به ساختار زیرین برای جراح فراهم می شود.

اگر استرس و نگرانی شما مربوط به درد جراحی است ، باید بگوییم که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. در وهله اول به شما بگوییم که بهترین جراح بینی به کمک تکنیک های جدید که تهاجم کمتری را شامل می شوند ، سعی بر آن دارد که با کمترین میزان دستکاری ، اصلاحات موردنیاز را ایجاد نمایند. بدین ترتیب شما پس از عمل درد کمتری را احساس خواهید کرد. در حین عمل هم ، همان طور که قطعا می دانید ، به دلیل تزریق داروی بیهوشی ، هیچ گونه احساس دردی را تجربه نخواهید کرد ؛ زیرا به یک خواب کامل فرو رفته و سطح هوشیاری شما پایین می آید.

آیا همه می توانند با جراحی به یک بینی زیبا برسند؟

این عمل زیبایی امروزه در صدر پرطرفدارترین جراحی ها قرار دارد. این امر بی علت اتفاق نمی افتد. یکی از علت های اصلی آن که توانسته متقاضیان زیاد را به سمت خود جذب کند ، انجام پذیر بودن آن برای اکثریت افراد است. ایمنی این پروسه به گونه ای است که سلامت افراد را به خطر ننداخته و نتایج طبیعی و ماندگاری را حاصل می کند.

چنانچه شما به بیماری خاصی دچار هستید و می خواهید بدانید که آیا می توانید تحت رینوپلاستی قرار بگیرید یا خیر ، به مشورت با پزشک خود بپردازید. با راهنمایی ایشان قطعا بهترین تصمیم برای شما گرفته می شود.

پس شما اگر بینی کج ، بزرگ یا پهنی دارید و می خواهید این مشخصه ها را به یک مشخصه مثبت و زیبا تبدیل کنید ، باید بدانید راه حل قطعی ، انجام جراحی است. شما می توانید با این پروسه برای همیشه یک بینی زیبا داشته باشید.

منبع : https://drmehdisaberi.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *