تجهیزات کمک تنفسی

تجهیزات پزشکی به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که دستگاه‌های کمک تنفسی از مهم‌ترین آن‌ها هستند. پرواضح است که برای همۀ ما احتمال ایجاد مشکلات تنفسی وجود دارد که گاهاً ملزم به استفاده از این نوع لوازم می‌شویم. اما موضوع بااهمیت اینجاست که خرید چنین تجهیزاتی باید با کیفیت عالی انجام شود که تجهیزات پزشکی توانی نو www.tavanino.com دارای این ویژگی هستند. حال ما در این مقاله قصد داریم دربارۀ مهم‌ترین لوازم کمک تنفسی صحبت کنیم و نیز فروشگاه تجهیزات توانی نو را معرفی می‌کنیم که به‌راحتی می‌توانید این نوع وسایل کاربردی را به صورت اینترنتی خریداری و استفاده کنید.

معرفی دستگاه سی پپ

دستگاه سی پپ به طور کلی در دو نوع سی پپ معمولی و اتوسی پپ به فروش میرند.انواع دستگاه سی پپ و اتو سی پپ را در توانی نو مشاهده کنید.دستگاه سی پپ ازجمله لوازم حیاتی برای بیماران ریوی است که مورد تأیید پزشکان بوده و افرادی که باید از چنین دستگاه‌هایی برای تنفس راحت‌تر استفاده کنند، بدون دغدغه می‌توانند از سی پپ بهره‌مند شوند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این تجهیزات پزشکی توانی نو، قیمت فوق‌العاده ارزان و کیفیت عالی اشاره کرد که حتی در برند و مارک‌های مختلف در بازار عرضه شده‌است. به‌طورکلی افرادی که مشکلاتی مانند آپنه خواب یا خروپف مزمن دارند، می‌توانند از این تجهیزات استفاده کنند تا کمتر دچار مشکلات تنفسی شوند.

تجهیزات کمک تنفسی

گفتنی است که این دستگاه فشار هوای مطبوع را که دارای خلوص اکسیژن 21 درصد است را ایجاد کرده تا بیمار تنفس بهتری داشته باشد. پرواضح است که هرچه این دستگاه از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، عملکرد مناسب‌تری خواهد داشت. به‌طورکلی برای خرید این نوع دستگاه کمک تنفسی، توجه به مواردی مانند حساسیت مناسب سنسورها، داشتن کارت حافظه به جهت گرفتن الگوی خواب برای پزشک، قابلیت مرطوب‌کننده و… ضروری به نظر می‌رسد.

معرفی دستگاه ونتیلاتور

دستگاه تهویه مکانیکی یا دستگاه ونتیلاتور (https://tavanino.com/search-products/category-Respiratory-ventilator)اکسیژن را به ریه‌ها پمپ کرده و دی‌اکسیدکربن را خارج می‌کند. معمولاً از دستگاه ونتیلاتور در بخش مراقبت‌های ویژه استفاده می‌شود که تنفس بیماران سخت‌تر شده‌است. البته به دستور پزشک معالج، امکان به‌کارگیری از این ابزار در منزل بلامانع است. ونتیلاتور در انواع مختلف عرضه شده‌است که بنا به نیاز بیماران، از هرکدام از این تجهیزات پزشکی توانی نو می‌توان استفاده کرد. به‌طورکلی افرادی که نارسایی تنفسی دارند، باید از این وسیلهٔ کاربردی بهره‌مند شوند که البته بیماران آسیب مغزی، افراد سکته کرده، بیماران نخاعی، نوزادان دارای سندروم دیسترس و افرادی که ذات‌الریه دارند نیز به این دستگاه احتیاج خواهند داشت.

شایان ذکر است که برای استفاده از این دستگاه، می‌توان از چند روش با ماسک، مکانیکی، کیسه‌های احیا و… استفاده کرد که توصیه می‌کنیم در صورتی که اطلاعات چندانی در این خصوص ندارید، حتماً با افراد متخصص مشورت کنید. پرواضح است که هرچه کیفیت این دستگاه بیشتر باشد، از عملکرد مناسب‌تری برخوردار خواهد بود.

معرفی دستگاه بای پپ

بای پاپ از دیگر تجهیزات کمک تنفسی پزشکی توانی نو هست که برای بیماران مزمن ریه فوق‌العاده کارآمد است.انواع بای پپ و قیمت دستگاه بای پپ BIPAP را از اینجا مشاهده کنید.به‌طور پیوسته هوا را که دارای فشار ثابت است تولید کرده و پس از تنظیم برای استفاده آماده‌سازی می‌کند. گفتنی است که این دستگاه نیز دارای انواع مختلف است که افراد نیازمند می‌توانند نوع دلخواه را تهیه و استفاده کنند. البته پرواضح است که هرکدام دارای عملکرد متفاوتی بوده که اگر شناختی روی انواع دستگاه بای پپ ندارید، توصیه می‌کنیم قبل از خرید، حتماً با افراد متخصص مشورت کنید. ضمناً افرادی که نیاز مبرم به این دستگاه دارند عبارت‌اند از:

  • افرادی که اختلال انسدادی ریوی دارند.
  • افرادی که با آسم دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
  • افرادی که به پنومونی مبتلا هستند.
  • افرادی که بیماری‌های عصبی دارند که تنفس را سخت‌تر می‌کند.
تجهیزات کمک تنفسی

معرفی دستگاه اسپیرومتری ریه

این نوع تجهیزات پزشکی توانی نو ازجمله بهترین وسایل کمک تنفسی است که برای بهبود وضعیت ریهٔ بیمار استفاده می‌شود. البته بیماری‌های مختلفی مانند آسم، برونشیت، تحدید ریوی و انواع آلرژی با استفاده از این دستگاه تشخیص داده می‌شود. درواقع می‌توان گفت که وجود اسپیرومتری در منزل برای تشخیص روند بیماری ضروری است. این دستگاه دارای انواع مختلف بوده که ازجمله می‌توان به نوع تنفسی، پلتیسموگرافی کل بدن، الکترونیکی، پنوماتاکومتر و… تقسیم‌بندی شده که هرکدام می‌توانند در مواقع لزوم استفاده شوند.

برای این‌که بتوانید از هر یک از انواع دستگاه اسپیرومتری بهره‌مند شوید، کافی است به مراکز معتبر مراجعه کنید تا درنهایت بتوانید بهترین کیفیت این لوازم را تهیه کنید. به‌طورکلی هرچه کیفیت این نوع دستگاه بالاتر باشد، راحت‌تر می‌توان بیماری‌های تنفسی را تشخیص داد و نسبت به رفع بیماری اقدام کرد. برای خرید این لوازم حتماً توصیه می‌کنیم به مراکز معتبر مانند توانی نو مراجعه کنید.

بررسی قیمت و خرید انواع دستگاه کمک تنفسی

حال که با انواع لوازم کمک تنفسی آشنا شده‌اید، ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا مجموعهٔ توانی نو از بهترین مراکز برای تهیهٔ این نوع دستگاه‌هاست که در ادامه به مهم‌ترین این موارد اشاره می‌کنیم:

  • قیمت مناسب

دستگاه‌های کمک تنفسی موجود در این مرکز از به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها برخوردار است که همهٔ افراد با کمترین دغدغه می‌توانند نوع دلخواه را تهیه و استفاده کنند.

  • کیفیت ایده‌آل

با توجه به نظرات مشتریان این مجموعه، می‌توان گفت که کیفیت و عملکرد کلیهٔ تجهیزات پزشکی توانی نو ازجمله لوازم کمک تنفسی در حد فوق‌العاده است.

  • پشتیبانی خرید

یک تیم حرفه‌ای قبل از خرید شما عزیزان، آمادهٔ ارائه مشاوره هستند تا درنهایت بتوانید بهترین محصولات پزشکی را خریداری کنید.

  • خدمات پس از فروش

از دیگر مزیت‌های استفاده از تیم تخصصی توانی نو، خدمات پس از فروش است که خیال خریداران را از انتخاب محصول دلخواه‌شان راحت کرده‌است.

جمع‌بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا با معرفی انواع تجهیزات پزشکی توانی نو در بخش کمک تنفسی، شما عزیزان را در بهبود بیماری یاری کنیم. حال اگر به هر دلیلی نیاز به استفاده از لوازم تنفسی دارید، کافی است که از طریق راه‌های ارتباطی گفته‌شده، با مشاوران مجموعهٔ توانی نو در تماس باشید تا هر نوع وسیله‌ای در این خصوص نیاز داشتید، به‌راحتی تهیه کنید. گارانتی و خدمات پس از فروش و همچنین کیفیت لوازم پزشکی این مجموعه از بهترین مزیت‌هایی است که موجب جلب رضایت متقاضیان شده‌است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید