دسته‌بندی نشده

انواع قفل برقی یوتاب مناسب درب ورودی کدام اند؟

بررسی مزیا معایب قفل برقی یوتاب

زمانی که تصمیم داریم برای ورودی ساختمان یا درب واحد قفل برقی یوتاب خریداری نماییم، ممکن است با چندین مدل مختلف با پارت نامبر های گوناگون مواجه شویم که اطلاعات کمی در مورد آن داشته باشیم. با توجه به تنوع و گسترده بودن پارت نامبر و ویژگی‌ های مختلف که در محصولات یوتاب وجود دارد، ما با انتخاب‌ های زیادی مواجه هستیم که ممکن است تصمیم گیری را برایمان با مشکل روبرو کند. اما اگر قبل از خرید آگاهی لازم را داشته باشیم و بدانیم که اولویت ما امنیت داشتن کامل ورودی است، قطعا در هنگام خرید می تواند انتخاب راحت تری خواهیم داشت. از جمله مواردی که در هنگام خرید قفل برقی یوتاب مورد نظر باید حتما در نظر بگیریم، علاوه بر قیمت مناسب، کاربردی نیز باشد. مواردی نظیر تعداد کلید، کله گاوی بودن قفل برقی، حیاطی بودن قفل برقی و قفل برقی ریموت دار یا معمولی بودن بسیار حائز اهمیت است. ما در نوشته مزایا و معایب را برای شما بازگو میکنیم.

قفل برقی یوتاب مدل 1093:

یکی از پرفروش ترین مدل های ارائه شده از برند یوتاب را می توان این مدل نامید که در نوع قفل برقی 10 کلید و 15 کلید ارائه می شود. نمونه اصلی این محصول در نوع 5 کلید است و دارای شصتی قرمز رنگ جهت فرمان بازشو از داخل به سمت بیرون است. با برق 12 ولت می توان بوبین قفل برقی یوتاب را تحریک نمود و باز کرد یعنی هم از طرق آیفون تصویری هم از طریق اکسس کنترل قابل باز شدن است و از هر دو طرف داخل و بیرون دارای توپی جهت گذاردن کلید می باشد.

قفل برقی یوتاب بدون شصتی 1093:

برای بسیاری از ورودی ها که میخواهیم جهت خروج از ساختمان دارای شصتی قرمز در قفل برقی نباشد، این مدل مناسب است و می توان در درب ورودی و یا پارکینگ استفاده نمود. باز هم دارای 5 کلید برنجی و از هر دو سمت توپی می باشد. از طریق دربازکن تصویری و دیوایس های کنترلی نیز می توان فرمان بازشو به آن داد.

قفل برقی پارکینگی 1093 یوتاب:

در بسیاری از ورودی های پارکینگ نیاز به نمونه ای از قفل برقی می باشد که دارای شصتی روی بدنه و هم چنین توپی سمت بیرون قفل نباشد و به همین جهت برند یوتاب این مدل از قفل برقی را تولید و ارائه نموده است. دارای 2 کلید می باشد و جهت اتصال به انواع مدل جک پارکینگ کارایی دارد.

قفل برقی ریموت دار یوتاب:

بسیاری از مشتریان نیاز دارند که به ورودی هایی که به قفل برقی مجهز است فرمان باز شدن از راه دور بدهند و به همین جهت در بین تولیدات برند یوتاب نمونه ای با نام قفل برقی ریموت دار یوتاب ارائه شده است که با انواع مدل ریموت 433 قابلیت فرمان پذیری و باز شدن دارد. یکی از مزیت های این مدل اتصال به آیفون تصویری الکتروپیک است که به راحتی قابل کانکت شدن است.

قفل برقی 1194 یوتاب:

اولین مدل و نمونه قفل برقی حیاطی یوتاب با پارت نامبر 1194 بوده که دارای طرح و شکل خاص خود است و بسیار متفاوت با انواع مدل های موجود در بازار است. در دو نوع قفل برقی بیرون بازشو و داخل بازشو تولید و ارائه شده است و بر روی بسیاری از ورودی های چوبی و فلزی قابل استفاده است. از 5 عدد کلید بر خوردار است و قابلیت دو قفله شدن و یا دارای شب بند است.

قفل برقی 898 یوتاب:

جدید ترین مدل و نمونه محصول را می توان قفل برقی 898 یوتاب نامید که باز هم از یک الگوی انحصاری خود برخوردار است و در رنگ تیره و مشکی ارائه میشود باز هم در نوع قفل برقی بیرون بازشو و داخل بازشو ارائه می شود. نصب و راه اندازی این مدل قفل برقی یوتاب هم توسط دستگاه جوش و هم از طریق پیچ سرمته قابل اجرا است. دارای 5 کلید برنجی روی محصول می باشد.

قفل مقابل برقی یوتاب:

خوب برای ورودی هایی که دارای زبانه و دستگیره می باشند نیز یوتاب دو مدل محصول از انواع مدل قفل مقابل برقی را ارائه می دهد که با پارت نامبر قفل برقی 1275 و قفل برقی یوتاب ورژن 2 می باشد. این مدل نیز می تواند هم با آیفون تصویری و هم با بسیاری از انواع اکسس کنترل کانفیک و نصب گردد.

جمع بندی نهایی:

تمام مدل از قفل برقی یوتاب را می توان پس از تهیه و خرید با شماره های روی کارتن قفل تماس گرفت و با اعلام آدرس در خواست نصاب قفل برقی یوتاب را نمایید و در صورت خرابی و دریافت خدمات نیز با تماس گرفتن و درج آدرس در محل نصب می توان خدمات دریافت نمود.

تحریریه کوئیک فیت

تصمیم داریم با ارائه مطالب حرفه ای و تخصصی بروز در حوزه سلامت و تندرسی و با هدف جلب رضایت شما عزیزان این مهم را تحقق بخشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *