زیباییزیبایی موضعی

زیباترین عکس های جراح بینی در اتاق عمل

بسیاری از ما دوست داریم تحت جراحی های زیبایی، به خصوص عمل بینی قرار بگیریم اما چیزی که باعث بروز ترس و نگرانی در دل ما شده ، اتاق عمل می باشد. شاید جالب باشد که بدانید همین ترس از جراحی ، خیلی از متقاضیان را پشیمان کرده است! البته این موضوع امری طبیعی است ، زیرا جز خود پزشکان و پرستاران ، هیچکس نمی داند که در اتاق عمل چه چیزی در جریان است و چه کارهایی انجام می شود. همین ناشناخته بودن باعث ایجاد دلهره و اضطراب در دل بسیاری از مراجعه کنندگان این دسته از پروسه ها شده است. ما در این مطلب ، تا جای ممکن اتفاقاتی که در این اتاق رخ می دهد را توصیف کرده ایم و سعی داشتیم با زیباترین عکس های دکتر قاسمی ، جراح بینی تهران در اتاق عمل ، ترس و نگرانی شما را به حداقل برسانیم.

چه انتظاراتی باید از اتاق عمل جراحی بینی داشته باشیم؟

عکس های جراح بینی

البته که بهترین جراح بینی تهران ، تمامی دستورات و توصیه های لازم را در اختیارتان می گذارد تا به بهترین شیوه برای این پروسیجر آماده شوید ؛ و مطمئنا در مورد اینکه بعد از جراحی چه مراقبت هایی را باید انجام دهید ، تحقیقات خود را کامل کرده اید. اما ممکن است باز زمانی که به اتاق عمل می رسید ، بعضی چیزها موجب تعجب تان گردد. بنا به تحقیقات انجام شده ، جراحی به خودی خود با اضطراب و استرس همراه است و این موضوع می تواند روی نتیجه هم تاثیر بگذارد! اما جالب است بدانید زمانی که بیماران حتی زمانی که مقدار کمی از این پروسه اطلاعات کسب می کنند ، میزان استرس آن ها به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می کند. بنابراین با ما همراه باشید تا هر گونه ابهام و نگرانی در مورد این موضوع برطرف گردد.

اتاق عمل ، سرد است!

خیلی از افراد این مسئله را نمی دانند که اتاق عمل ، دمایی پایین تر از حد معمول دارد و طبیعتا از طریق عکس های اتاق عمل نیز نمی توان به آن پی برد. در باور عموم ، علت پایین بودن این دما این است که باکتری ها به بیمار و زخم های باز منتقل نشوند ؛ اما این تنها بخشی از دلیل سرد بودن این اتاق است. در کل جراحان و پرستاران چند لایه گان استریل می پوشند و در طول عمل ، زیر نور چراغ های زیادی قرار دارند. این موارد ، دمای بدن آن ها را تا حد زیادی بالا می برد ، به همین دلیل یک اتاق سرد به آن ها کمک می کند تا تمرکز بیشتری روی عمل داشته باشند.

البته زمانی که این سرما برای شما غیر قابل تحمل باشد ، می توانید پزشک را در جریان بگذارید تا دمای اتاق را به حد مقبولی برساند ؛ بنابراین جای نگرانی در مورد این موضوع نیست! اما برخی افراد ، از روشن بودن بیش از حد این اتاق ها نیز شکایت داشته اند ؛ ولی لازم است بدانید که برای حفظ امنیت بیمار در حین جراحی زیبایی بینی در تهران و کسب بهترین نتیجه ، این چراغ ها ضروری است روشن باشند.

طبیعی است که بعد از رینوپلاستی ، گلو درد داشته باشید!

در صورتی که بیهوشی عمومی برای عمل شما انتخاب شده باشد ، نیاز است این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که هنگام بهوش آمدن با کمی گلودرد مواجه خواهید شد. زمانی که داروی بیهوشی به بدن شما وارد می شود ، اینتوبه می شوید ؛ به این معنی که یک لوله تنفسی در نای شما قرار می گیرد تا عمل نفس کشیدن مختل نشود. این گلودرد پس از چند روز از بین خواهد رفت ، اما برای تسریع آن می توانید یک سری اقدامات را نیز انجام دهید. برای مثال بعد از جراحی مایعات زیادی بنوشید ، قبل از عمل قرص گلودرد مصرف کنید و بهداشت دهانی را به صورت کامل رعایت نمایید.

تجهیزات ، نقش مهمی را در عمل بینی ایفا می کنند!

زمانی که عکس های دکتر را در اتاق عمل مشاهده می کنید ، می توانید بخشی از تجهیزات را نیز ببینید. شاید تصور کنید که مهارت پزشک برای رسیدن به یک نتیجه ایده آل کافی است ؛ اما این تصور اشتباه است! تجهیزات نقش بسیار مهمی در این فرآیند دارند و هرچه این تجهیزات به روز تر و مدرن تر باشند ، جراح با درصد بالاتری شما را به نتیجه ای که می خواهید می رساند. برای مثال دکتر پریسا قاسمی جراح بینی خوب در شهر تهران ، از دسته پزشکانی هستند که از بهترین این تجهیزات و ابزار بهره می گیرند و محیطی بسیار آرام و راحت برای بیماران خود فراهم نموده اند. چراغ هایی که پیش تر ذکر کردیم را به یاد دارید؟ این چراغ ها باید به گونه ای باشند که بیشترین نور و کمترین گرما را تولید کنند. یا برای مثال ، تختی که بیمار روی آن دراز می کشد نیز باید نرم و راحت باشد تا بعد از عمل ، غیر از درد ناحیه جراحی مجبور به تحمل بدن درد نیز نباشد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *