عکس های جراح بینی

بسیاری از ما دوست داریم تحت جراحی های زیبایی، به خصوص عمل بینی قرار بگیریم اما چیزی که باعث بروز ترس و نگرانی در دل ما شده ، اتاق عمل می باشد. شاید جالب باشد که بدانید همین ترس از جراحی ، خیلی از متقاضیان را پشیمان کرده است! البته این موضوع امری طبیعی است ، زیرا جز خود پزشکان و پرستاران ، هیچکس نمی داند که در اتاق عمل چه چیزی در جریان است و چه کارهایی انجام می شود. همین ناشناخته بودن باعث ایجاد دلهره و اضطراب در دل بسیاری از مراجعه کنندگان این دسته از پروسه ها شده است. ما در این مطلب ، تا جای ممکن اتفاقاتی که در این اتاق رخ می دهد را توصیف کرده ایم و سعی داشتیم با زیباترین عکس های دکتر قاسمی ، جراح بینی تهران در اتاق عمل ، ترس و نگرانی شما را به حداقل برسانیم.

چه انتظاراتی باید از اتاق عمل جراحی بینی داشته باشیم؟

عکس های جراح بینی

البته که بهترین جراح بینی تهران ، تمامی دستورات و توصیه های لازم را در اختیارتان می گذارد تا به بهترین شیوه برای این پروسیجر آماده شوید ؛ و مطمئنا در مورد اینکه بعد از جراحی چه مراقبت هایی را باید انجام دهید ، تحقیقات خود را کامل کرده اید. اما ممکن است باز زمانی که به اتاق عمل می رسید ، بعضی چیزها موجب تعجب تان گردد. بنا به تحقیقات انجام شده ، جراحی به خودی خود با اضطراب و استرس همراه است و این موضوع می تواند روی نتیجه هم تاثیر بگذارد! اما جالب است بدانید زمانی که بیماران حتی زمانی که مقدار کمی از این پروسه اطلاعات کسب می کنند ، میزان استرس آن ها به طرز قابل توجهی کاهش پیدا می کند. بنابراین با ما همراه باشید تا هر گونه ابهام و نگرانی در مورد این موضوع برطرف گردد.

اتاق عمل ، سرد است!

خیلی از افراد این مسئله را نمی دانند که اتاق عمل ، دمایی پایین تر از حد معمول دارد و طبیعتا از طریق عکس های اتاق عمل نیز نمی توان به آن پی برد. در باور عموم ، علت پایین بودن این دما این است که باکتری ها به بیمار و زخم های باز منتقل نشوند ؛ اما این تنها بخشی از دلیل سرد بودن این اتاق است. در کل جراحان و پرستاران چند لایه گان استریل می پوشند و در طول عمل ، زیر نور چراغ های زیادی قرار دارند. این موارد ، دمای بدن آن ها را تا حد زیادی بالا می برد ، به همین دلیل یک اتاق سرد به آن ها کمک می کند تا تمرکز بیشتری روی عمل داشته باشند.

البته زمانی که این سرما برای شما غیر قابل تحمل باشد ، می توانید پزشک را در جریان بگذارید تا دمای اتاق را به حد مقبولی برساند ؛ بنابراین جای نگرانی در مورد این موضوع نیست! اما برخی افراد ، از روشن بودن بیش از حد این اتاق ها نیز شکایت داشته اند ؛ ولی لازم است بدانید که برای حفظ امنیت بیمار در حین جراحی زیبایی بینی در تهران و کسب بهترین نتیجه ، این چراغ ها ضروری است روشن باشند.

طبیعی است که بعد از رینوپلاستی ، گلو درد داشته باشید!

در صورتی که بیهوشی عمومی برای عمل شما انتخاب شده باشد ، نیاز است این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که هنگام بهوش آمدن با کمی گلودرد مواجه خواهید شد. زمانی که داروی بیهوشی به بدن شما وارد می شود ، اینتوبه می شوید ؛ به این معنی که یک لوله تنفسی در نای شما قرار می گیرد تا عمل نفس کشیدن مختل نشود. این گلودرد پس از چند روز از بین خواهد رفت ، اما برای تسریع آن می توانید یک سری اقدامات را نیز انجام دهید. برای مثال بعد از جراحی مایعات زیادی بنوشید ، قبل از عمل قرص گلودرد مصرف کنید و بهداشت دهانی را به صورت کامل رعایت نمایید.

تجهیزات ، نقش مهمی را در عمل بینی ایفا می کنند!

زمانی که عکس های دکتر را در اتاق عمل مشاهده می کنید ، می توانید بخشی از تجهیزات را نیز ببینید. شاید تصور کنید که مهارت پزشک برای رسیدن به یک نتیجه ایده آل کافی است ؛ اما این تصور اشتباه است! تجهیزات نقش بسیار مهمی در این فرآیند دارند و هرچه این تجهیزات به روز تر و مدرن تر باشند ، جراح با درصد بالاتری شما را به نتیجه ای که می خواهید می رساند. برای مثال دکتر پریسا قاسمی جراح بینی خوب در شهر تهران ، از دسته پزشکانی هستند که از بهترین این تجهیزات و ابزار بهره می گیرند و محیطی بسیار آرام و راحت برای بیماران خود فراهم نموده اند. چراغ هایی که پیش تر ذکر کردیم را به یاد دارید؟ این چراغ ها باید به گونه ای باشند که بیشترین نور و کمترین گرما را تولید کنند. یا برای مثال ، تختی که بیمار روی آن دراز می کشد نیز باید نرم و راحت باشد تا بعد از عمل ، غیر از درد ناحیه جراحی مجبور به تحمل بدن درد نیز نباشد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید