بیماری ها و سلامتزیباییزیبایی موضعی

اهمیت جراحی زیبایی در میان بانوان از نظر دکتر دادگر

 بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات صورت گرفته شده ، به طور کلی انگیزه خانم ها از جراحی زیبایی و زیباتر شدن تنها افزایش اعتماد به نفس و به دست آوردن رضایت شریک جنسی خود است. این تمایلات در واقع تحت تاثیر خصوصیات فردی و الزامات خارجی می باشد. رفتن به سمت عمل های زیبایی گوناگون در زنانی که تصورات منفی از بدن خود دارند و خانم هایی که اعتماد به نفس بسیار پایینی دارند بسیار بیشتر است. امروزه گرایش به زیبایی پدیده ای اجتماعی است که در واقع به مرحله ظاهرپرستی رسیده است و این به این معناست که بانوان به زیبایی اندام تناسلی خود نه تنها برای افزایش اعتماد به نفس در زندگی زناشویی بلکه بیشتر برای رضایت خود از ظاهر اندامشان اهمیت می دهند. از این رو در جوامع امروز این موضوع در حال گسترش یافتن است. آمار بالای جراحی های زیبایی زنان به خصوص لابیاپلاستی یکی از اطلاعات دقیق این امر است که روزانه در کشور ما نیز در حال افزایش است. نتایج حاصله از جامعه آماری پژوهش نشان دهنده آن است که تعداد زنانی که در سال های اخیر در کشورهای در حال توسعه عمل زیبایی زنانه انجام داده اند بسیار بالاتر از سال های گذشته می باشد و همین طور رو به افزایش است. باید گفت این آمار به دلیل اهمیت دادن زنان به آلت تناسلی شان خوشحال کننده است و از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. با بالا رفتن بیش از حد جراحی‌های زیبایی زنانه طی سالیان گذشته در کشورمان می توان به این نتیجه دست یافت که این فرایند از هزینه مناسبی برخوردار است و از همین رو بانوان از کشورهای دیگر نیز به ایران سفر می کنند تا تحت جراحی زیبایی با قیمتی بسیار پایین تر در ایران قرار بگیرند. برطرف کردن مشکلات ظاهری ناحیه تناسلی و افزایش اعتماد به نفس آن ها موجب بهبود روابط عاطفی میان زوجین و همچنین سلامت زندگی مشترک آن ها می شود.

جراحی زیبایی در میان بانوان

 اهمیت زیبایی در میان زنان

همان طور که می دانیم از گذشته ، آراستگی ظاهری در زنان بیشتر از مردان بوده و از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. در واقع این جنس لطیف برای نشان دادن زیبایی ظاهری خود هزینه و وقت بیشتری را نسبت به مردان می ‌گذارد اما در واقع این سوال که چرا خانم ها می بایست زیبا باشند جواب پیچیده‌ای دارد. پرداختن به پاسخ این تمایل زنانه و اینکه چرا بانوان باید زیبا باشند به بحثی طولانی نیاز دارد و در تمام جوامع جا افتاده است. امروزه معیارهای زیبایی زنان نه تنها داشتن اندامی زیبا است بلکه توجه به اندام های خصوصی خود برای افزایش اعتماد به نفس و نیز بالا رفتن سطح رابطه جنسی است که بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو با لذت بردن از رابطه جنسی ، سطح کیفیت زندگی نیز بالا می رود. عمل های زنانگی از اولویت های مهم زنانی است که به زیبایی آلت تناسلی خود در روابط جنسی بسیار اهمیت می دهند. از این رو باید گفت که زنان با هر دیدگاه ، موقعیت اجتماعی ، گرایش جنسی و سطح سواد نه تنها به ظاهری دلنشین بلکه به اندام تناسلی خود نیز اهمیت می دهند. هر یک از آن ها برای این اهمیت دلایل خاصی دارند که همگی قابل احترام است.

پر متقاضی ترین جراحی زیبایی در میان بانوان

با گذشت زمان و بالا رفتن سطح تکنولوژی ، طرز فکر اشخاص نیز به مرور زمان تغییر پیدا کرده و با وجود اینکه در گذشته انجام این نوع جراحی های زیبایی مهم نبودند و هیچ بانویی به آن ها توجه نمی کرد ، امروزه بسیار پراهمیت و مهم تلقی شده اند. یکی از معضلات و دغدغه های بانوان ایرانی که اصولا ریشه در فرهنگ و تفکر موجود در کشورمان داشت و موجب می شد زنان برای این موارد به پزشک مراجعه نکنند ، خجالت کشیدن بود. در صورتی که با مشاهده اندام تناسلی خود رنج می بردند اما این مشکلات را مخفی نگه می داشتند و از مراجعه به پزشک تا زمان ازدواج اجتناب می کردند. اما امروزه به کمک پیشرفت تکنولوژی و پیام رسان های مجازی ، آگاهی بانوان در این زمینه و همچنین افزایش آمار جراحی های زیبایی بر ناحیه تناسلی باعث اهمیت زنان به اندام خصوصی خود شده است. یکی از جراحی هایی که در سراسر دنیا روز به روز در حال افزایش است و بانوان می توانند از فواید آن بهره مند شوند ، جراحی کوچک کردن لابیاها می باشد. در سال های گذشته این پروسه زیبایی زنانه چندان شناخته شده نبود ، اما با افزایش آگاهی و اطلاعات مردم طی سال های اخیر از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است. سالانه نیز تعداد بسیار زیادی از خانم ها خود را برای این فرایند زیبایی آماده می کنند.

تصورات غلطی که اهمیت عمل زیبایی را میان بانوان تحت تاثیر قرار می دهند

به دلیل محبوبیت عمل زیبایی لابیاها در بین زنان بهتر است نگاهی به این فرایند و مزایایی که به دنبال دارد بیاندازیم. این روش با استفاده از دو متد جراحی و لیزر انجام می شود که در صورتی که جراح و متخصص زنان و زایمان از لیزر استفاده کند ، ناحیه تحت درمان را یا با بی حسی موضعی بی حس می کند و یا از بیهوشی استفاده می کند. فارغ از آن بهتر است بگوییم این فرایند زیبایی و درمانی بوده و به صورت  سرپایی انجام می شود. زمان مورد نیاز برای عمل لابیاپلاستی نیز 1 الی 2 ساعت است. نتایج حاصل از این زیبایی دائمی بوده و تاثیرات مثبتی برابعاد زندگی متقاضیان می گذارد. اما نکته مهم این است که پس از آن در رعایت نکات مراقبتی کوتاهی نکنید تا از بروز عوارض جانبی و همچنین عفونت در امان باشید. در صورتی که این جراحی تحت نظر پزشکی حاذق انجام شود هیچ مشکلی برای بانوان ایجاد نمی شود. برخی از خانم ها تصور می کنند با انجام این عمل دیگر به مرحله ارگاسم نمی رسند که باید بگوییم برعکس با انجام لابیاپلاستی ، سطح ارضا نیز بیشتر از قبل می شود. 

منبع: drdadgar.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *