روحی و روانی

فواید پرواز روح

یکی از شگفت انگیزترین و عجیب ترین کشفیات انسان، پرواز روح است. تجربه پرواز روح در انسان، سبب تقویت بینش و جهان بینی می شود. انسان ممکن است پرواز روح را به صورت امری غیرارادی در رویای صادقانه، خواب، ترس شدید از یک چیز، جراحت های شدید و بیهوشی تجربه کند. هم چنین می توان پرواز روح را به صورت کاملا ارادی در انجام تمرینات مربوط به پرواز روح و هیپنوتیزم، تجربه کرد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با فواید پرواز روح از بدن، آشنا کنیم. اما قبل از آن اگر که مایل به تجربه پرواز روح به اسانترین و سریعترین شکل ممکن هستید می توانید از سابلیمینال پرواز روح استفاده کنید برای این کار روی لینک سابلیمینال پرواز روح کلیک کنید

پرواز روح چگونه است؟

افرادی ، پرواز روح را تجربه می کنند، به حالتی دچار می شوند که  گویا در هنگام خواب، از تختخواب خود به طرف بالا رفته و یا از جای خود پرتاب شده اند. این دسته افراد می گویند در هنگام پرواز روح، انگار روح از جسم در فاصله ای نزدیک قرار گرفته و از بالا، به زمین و اطراف خود نگاه می کند.

برخی از افرادی که دچار پرواز روح شده اند اظهار داشته اند که گاهی روح آن‌ها به محدوده ای دور و یا نزدیک از جسم، پرواز می کند. احساس پرواز روح با احساسی که نتیجه خواب و رویاهای صادقه است، بسیار تفاوت دارد. آزمایش های انجام شده بر روی ثبت منحنی الکتریکی امواج مغزی و پدیده های فیزیولوژیک، این تفاوت را به اثبات رسانده است.

پرواز روح، دلیل خوبی برای خارج شدن روح از بدن در هنگام مرگ است. پس از مرگ روح به طور کامل از جسم جدا شده اما جسم هم چنان به بقای خود ادامه می دهد. افرادی که تجربه پرواز روح را داشته اند، بر این باورند که در آن زمان، قدرت، درک و آگاهی آن‌ ها بالاتر از زمانی است که روح در بدن است.

مراحل پرواز روح

مرحله اول زمانی است که روح به طور کامل از بدن خارج شده و در سطح بالاتری از جسم قرار می گیرد. روح در این حالت می تواند جسم را به صورت خوابیده در تخت خواب ببیند.

مرحله دوم مربوط به تجربه سفرها است. روح در این حالت می تواند در صدم ثانیه به هر نقطه ای که دوست دارد سفر کند و خود را در آن‌ جا ببیند.

در مرحله بعد روح به راحتی می تواند در زمان سفر کند. یعنی توانایی سفر به زمان آینده، گذشته و جهان ماورایی را دارد.  در صورتی که پرواز روح را به صورت ارادی و با کمک راهنما تجربه کرده باشید، رسیدن روح به مرحله سفر در زمان و برگشتن روح به جسم، ممکن است کمی با تاخیر انجام گیرد.

روح در سفر به جهان های دیگر، ممکن است با برخی موجودات همانند اجنه، ارواح و یا فرشتگان برخورد کند. این موجودات ممکن است روح شما را آزار دهند و تجربه پرواز روح را برای شما تلخ کنند.

بعد از سیر و سفر روح، نوبت به بازگشتن آن به داخل کالبد می رسد. بر اساس یک فرضیه هنگامی که روح از بدن جدا می شود، به وسیله طناب کشسانی به جسم متصل شده است. بنابراین روح این قابلیت را دارد که تا چندین کیلومتر از جسم فاصله بگیرد. برگشت روح به بدن نیز در کم تر از ثانیه، اتفاق می افتد. در این بین لازم هست یادآوری کنم که اگر مایل به کسب تجربه در زمینه تله کینزی هستید هم می توانید از آلبوم آن استفاده کنید برای این کار روی لینک تله کینزی کلیک کنید.

فواید پرواز روح

برخی از افراد تصور می کنند که پرواز روح امری عحیب و غیر ممکن است که فقط برای گروهی از افراد اتفاق می افتد. تصور اشتباه و غلطی که اغلب افراد درگیر آن هستند این است که پرواز روح، نیازمند داشتن صفاتی خاص، خواندن دعا و ورد است. اما همه افراد عادی نیز می توانند پرواز روح را تجربه کنند. این کار مستلزم انجام تمرینات پرواز روح به کمک راهنما است. جدا شدن روح از بدن مزیت های بسیار زیادی دارد که همه انسان ها دوست دارند حتی برای یکبار هم، آن را تجربه کنند. از فواید پرواز روح می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با پرواز روح، شما قادر به درک و فهم ماورایی می شوید چیزی که جسم شما قادر به انجام آن نیست. روح می تواند احساسات لطیفی را تجربه و لمس کند که برای جسم، ناشناخته است.

  1. برای روح محدودیت فاصله وجود ندارد بنابراین با پرواز روح شما می توانید در هر شهر و یا هر کشوری سفر کنید. سفر کردن روح به نقاط دور و یا نزدیک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد.
  2. علاوه فاصله، روح قابلیت سفر در زمان را نیز دارد. یعنی شما با پرواز روح قادرید در زمان های گذشته، آینده و حتی در جهان های دیگر هم سفر کنید.
  3. بازگشت روح به بدن نیز، در کسری از ثانیه اتفاق می افتد پس جای هیچ گونه نگرانی نیست.

سخن پایانی

جدا شدن روح از بدن، تجربه ای جالب و شگفت انگیز است که هر کسی دوست دارد آن را تجربه کند. این تجربه شیرین هم به صورت ارادی و هم غیرارادی انجام می شود. پرواز روح به صورت غیرارادی در هنگام خواب، دیدن رویا، ترس شدید و … اتفاق می افتد؛ اما پرواز روح اگر با اراده و اختیار باشد، نیازمند انجام تمرین های مدوام پرواز روح است. فواید پرواز روح از بدن به گونه ای است که همه افراد را علاقه مند به این پرواز می کند. اما در پایان خوب هست بدانید که اگر مایلید تجربه های احساسی بعد از پرواز روح داشته باشید باید چاکرای قلب شما هم باز و فعال باشد برای این منظور می توانید از سابلیمینال چاکرای قلب استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *