قرص بلوبری چیست؟

قرص بلوبری یکی دیگر از قرص های لاغری است که در چند سال اخیر برخی از افراد آن را به عنوان سریع ترین راه برای کاهش وزن و سایز انتخاب می کنند. استفاده از قرص های لاغری بسیار چالش برانگیز است و اغلب از نحوه عملکرد آن اطلاعاتی در میان نیست.
اما در این مقاله به طور جامع و دقیق این قرص لاغری را مورد بررسی قرار داده ایم و در باب واکنش بدن پس از استفاده از آن صحبت خواهیم کرد.

قرص بلوبری چیست؟

ترکیبات قرص بلوبری

قرص لاغری بلوبری کپسولی می باشد که از ترکیبات میوه ای با همین نام گرفته شده است. این کپسول در سال های اخیر برای کمک به لاغری بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. ترکیبات تمشک آبی یا همان بلوبری به گونه ای می باشد که، نقش چشمگیری در تسریع کاهش وزن و بهبود سلامت ایفا می کند.

مکانیسم قرص لاغری بلوبری چگونه است؟

قرص بلوبری از آنجایی که از ترکیبات همین گیاه گرفته شده است، می توان گفت تا حدود زیادی مکانیسم آن در بدن شبیه به همان میوه می باشد.

مطلب پیشنهادی
قرص هزال چیست؟ + مکانیسم این قرص بر بدن چگونه است

1. مصرف قرص بلوبری و افزایش متابولیسم

بسیاری از افرادی که به دنبال لاغری سریع می باشند، بهترین راهکار برای آنها این است که خوراکی هایی مصرف کنند که سوخت و ساز بدن را افزایش دهد.

قرص بلوبری دارای دو اکسیدان فعال به نام های پتروستولین و آنتوسیانین می باشد. این دو اکسیدان نقش بسزایی در بالا رفتن سوخت و ساز در بدن از خود ایفا می کنند.
آنگونه که چربی های مفید بدن را حفظ می کند و از طرفی سطح قند خون را متعادل نگه می دارد؛ در نتیجه ی این عملکرد چربی های مضر بدن را وادار به سوختن برای تامین انرژی خواهند کرد.

2. چربی سوزی بالا

قرص لاغری بلوبری با وجود ترکیباتی که از تمشک آبی گرفته است نقش بسزایی در سوزاندن چربی های کلیه اجزای بدن ایفا می کند. این ترکیبات به گونه ای می باشد که دمای بدن را برای سوزاندن چربی ها بالا می برد و طی فعل و انفعالات دیگر چربی های رسوب کرده در بدن شروع به آب شدن می کنند.

مطلب پیشنهادی
قرص ملاتونین برای چیست؟ طریقه مصرف + عوارض

3. کاهش ریزه خواری اثرات قرص بلوبری

بدون شک خیلی از افراد را مشاهده کرده ایم که وعده های غذایی با حجم بسیار کمی دارند اما از اضافه وزن خود رنج می برند. این افراد اغلب در طی شبانه روز ریزه خواری بسیاری دارند که اغلب این ریزه خواری ها با خوردن خوراکی های دارای قند و چربی بالا همراه است؛ در نتیجه ی این اتفاق بهترین راهکار مصرف مواد خوراکی می باشد که ریزه خواری را در فرد کاهش دهد یا به طور کامل از بین ببرد.

قرص های بلوبری دارای ترکیبات معجزه آسایی می باشد که با مصرف آن میل به ریزه خواری در فرد بسیار کاهش پیدا می کند و با مرور زمان ریزه خواری ها قطع خواهد شد.

 4. متعادل سازی سطح قند خون

یکی از دلایل اضافه وزن در افراد مصرف خوراکی هایی با سطح گلوکز بالا است. شاید چشم پوشی از خوردن این خوراکی های وسوسه انگیز کار دشواری برای اغلب ما باشد، در نتیجه لازم می باشد رژیم غذایی به گونه ای باشد که بدن نیاز غیر طبیعی برای جذب این خوراکی ها نداشته باشد یا پس از مصرف آن این گلوکز ها به چربی تبدیل نشوند.

مطلب پیشنهادی
لیورگل چه کاربردی دارد؟ عوارض قرص لیورگل چیست؟

قرص لاغری بلوبری به گونه ای است که با گرفتن چربی ها از سطوح مختلف بدن انرژی لازم برای سوخت و ساز بدن را تامین می کنند؛ همین عامل باعث خواهد شد دیگر بدن برای تامین انرژی گلوکز ها را در خود ذخیره نکند.
در نتیجه این عملکرد باعث می شود بدن درخواستی برای جذب خوراکی های دارای گلوکز بالا نداشته باشد و از طرف دیگر گلوکز اضافی جذب شده از بدن خارج خواهد شد.

عملکرد قرص لاغری بلوبری چگونه است؟

عملکرد قرص لاغری بلوبری چگونه است

1.  در ابتدای مصرف قرص های لاغری بلوبری شخص متوجه خواهد شد دمای بدنش بالا رفته است. این اتفاق طبیعی است؛ چرا که اولین تاثیری که این قرص بر بدن می گذارد، سوخت و ساز بدن را بسیار بالا می برد و تا جای ممکن چربی های اضافی بدن را می سوزاند و از بدن خارج می کند.

2. اتفاق بعدی که برای شخص مصرف کننده قرص بلوبری می افتد این می باشد که برای مدت طولانی اشتهای کاذب از بین خواهد رفت و میزان ریزه خواری شخص کم می شود و حتی تا حد زیادی از بین خواهد رفت.

مطلب پیشنهادی
قرص ترنسید برای قطع خونریزی + موارد مصرف و عوارض

3. پس از آن که بیشتر چربی های اضافی بدن آب شدند، دیگر بدن قادر خواهد بود مواد مغذی را کاملا جذب خود کند.

4. در مرحله آخر سطح آنزیم ترشح کننده نیاز به گلوکز، متعادل خواهد شد.

چه افرادی این دارو را نباید مصرف کنند؟

  • افراد پایین 20 سال و بالای 60 سال
  • افرادی که دارای مشکلات کلیوی هستند
  • افرادی که دارای مشکلات قلبی می باشند
  • افرادی که فشار خون نامتعادل دارند.
  • افراد دارای بیماری دیابت
  • خانم های باردار و شیرده

در آخر:

همانطور که گفته شد قرص بلوبری می تواند کمک شایانی در کاهش اضافه وزن داشته باشد. اما باید در نظر داشته باشید بدن هر فردی واکنش متفاوتی به دارو ها نشان خواهد داد، از این جهت لازم می باشد برای مصرف این نوع دارو و داروهای دیگر حتما با دکتر مشورت شود. 

نکته: این مطلب تنها جهت معرفی و عملکرد داروی بلوبری می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید