قرص گلوریا چیست؟

در چند دهه اخیر بسیاری افراد برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام به مصرف قرص های لاغری متعددی روی آورده اند. قرص هایی که دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی باشند بدون شک در بازار طرفداران بیشتری نیز خواهند داشت. چرا که همانطور که مشخص شده است داروهای شیمیایی امکان دارد عوارض بسیار زیادی را برای شخص در پی داشته باشد. در این مقاله درباره ی قرص گلوریا به طور جامع صحبت خواهد شد.

قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا یکی از قرص های پر طرفدار لاغری می باشد که از ترکیبات گیاهی هندی به نام لوتوس تشکیل شده است. از آنجایی که این قرص دارای ترکیبات طبیعی می باشد، نسبت به داروهای شیمیایی طرفداران زیادی برای خود دارد. از جهتی دیگر این قرص توانسته است تاثیرات بسزایی در لاغری افراد دارای اضافه وزن داشته باشد.

عملکرد قرص لاغری گلوریا چگونه است؟

عملکرد قرص لاغری گلوریا

قرص لاغری گلوریا عملکردی تقریبا مشابه با دیگر داروهای لاغری هم رده ی خود می باشد. اما مزیتی که که نسبت به آن ها دارد این می باشد که متابولیسم بدن را به نسبت بیشتری افزایش خواهد داد.

مطلب پیشنهادی
قرص لاغری چه انواعی دارد؟ (عوارض و مزایای هر کدام)

1. بالا بردن سوخت و ساز بدن

خانم ها و آقایان شاغل بسیاری وجود دارند که به علت سبک کاری خود فعالیت جسمی بسیار پایینی دارند و از طرفی مدت زمان کاری بالا انرژی برای انجام ورزش به طور منظم ندارند. همین علت به مرور زمان باعث چاقی و اضافه وزن در آن ها خواهد شد. برخی از مادران نیز پس از به پایان زایمان و گذراندن دوران شیردهی، رفته رفته دچار اضافه وزن می شوند و از طرفی آن ها نیز به خاطر نداشتن زمان کافی از ورزش روزانه عقب می مانند. تمام این عوامل پایین آمدن سوخت ساز بدن نسبت به کالری دریافتی را در پیش دارد.

برای افرادی که در مثال های بالا آورده شدند، بهترین گزینه می تواند استفاده از قرص های لاغری گلوریا باشد. این قرص به اندازه ی چشمگیری متابولیسم بدن را بالا می برد، به گونه ای که شخص پس از استفاده از این قرص گرما را در سطح و داخل بدن خود حس خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
آیا مصرف ماینوکسیدیل درمان قطعی برای ریزش مو به حساب می آید؟

2. کاهش چربی های انباشته شده

سوزاندن چربی های انباشته شدن در بدن، بدون شک مدت زمان نسبتا متوسط را می خواهد، از طرفی شخص دارای اضافه وزن نیز باید اراده و صبوری بسیاری داشته باشد. که در اغلب  مواقع هر دوی آن ها ممکن است شخص را خسته کند و ادامه برای تناسب اندام دست بکشد. اما قرص های گیاهیی لاغری مانند قرص گلوریا سریعا چربی های انباشه شده را از تمامی نقاط بدن به خصوص در پهلو ها را آب خواهد کرد.

زمانی که متابولیسم بدن بالا می رود، بدن به طور طبیعی برای تامین انرژی خود به سراغ چربی های اضافی انباشته شده در خود می رود.  با سوزاندن آن ها علاوه بر تامین انرژی باعث کاهش چربی در بدن می شود که نتیجه ی این عمل پایین آمدن وزن و کاهش سایز در شخص می شود.

3. کاهش جذب گلوکز(قند) در بدن

از آنجایی که انرژی بدن سریعتر با خوردن مقداری خوراکی شیرین تامین می شود تا آنکه بخواهد از چربی های انباشته شده استفاده کند، در نتیجه میل به مصرف گلوکز در افراد بالا می رود. از طرفی بدن فقط مقداری از گلوکز را به انرژی تبدیل می کند، باقی را سریعا به چربی که منبع ذخیره انرژی می باشد تبدیل خواهد کرد. 

مطلب پیشنهادی
ورزش لاغری در هفت مورد موثر، برای رسیدن به تناسب اندام

با مصرف قرص های لاغری گلوریا چربی سوزی به شدت بالا می رود؛ در نتیجه ی این عملکرد بدن نیازی دیگر به گلوکز نخواهد داشت. به همین علت میل به خوردن خوراکی های سرشار از قند در شخص به شدت پایین می آید و حتی پس از مصرف این نوع خوراکی ها، گلوکز در بدن جذب نخواهد شد. طی عمل دفع از بدن خارج خواهد شد.

4. کاهش اشتها با مصرف قرص گلوریا

افرادی وجود دارند که با تنش های عصبی و استرس به طور غیر ارادی میل به خوردن غذا در آن ها چند برابر می شود، این افزایش اشتها در اکثر مواقع به اضافه وزن ختم خواهد شد. مطمئنا با سبک زندگی امروزه کنترل استرس و تنش های عصبی تقریبا غیر ممکن می باشد.

قرص لاغری گلوریا با وجود ترکیباتی که دارد؛ قادر می باشد در مغز فعالیت نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین را کاهش دهد. در نتیجه ی این عملکرد مغز دیگر موجی برای دریافت غذا به شخص نمی دهد و این گونه اشتهای عصبی شخص کاهش پیدا خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
قرص لاغری ادیوس و تاثیر آن در کاهش وزن + عوارض احتمالی

نکته: افرادی که به علل مختلف قادر به گرفتن رژیم های غذایی کم کالری و و انجام ورزش نیستند نیز می توانند با مشورت پزشک خود برای کاهش اشتهای خود و تامین انرژی خود از قرص های لاغری نظیر قرص گلوریا استفاده کنند.

موارد منع مصرف قرص گلوریا

منع مصرف قرص گلوریا
  • افراد زیر 20 سال و بالای 70 سال
  • خانم های باردار و شیرده
  • بیماران قلبی
  • فشار خون بالا و فشار خون پایین
  • افراد دارای دیابت
  • افراد دارای بیماری کلیوی و کبدی

در آخر: 

قرص لاغری گلوریا همانطور که گفته شد میل به خوردن غذا و شیرینی را به اندازه ی چشمگیری کاهش می دهد اما این باعث نمی شود شخص احساس ضعف داشته باشد چرا که انرژی او را با سوزاندن چربی های اضافی تامین خواهد کرد. اما این نکته بسیار مهم می باشد که مصرف هر قرص لاغری باید تحت نظر و با تشخیص پزشک باشد، چرا که ممکن می باشد بدن به آن دارو ناسازگاری نشان دهد. این مقاله تنها برای معرفی عملکرد قرص گلوریا می باشد.

مطلب پیشنهادی
عملکرد قرص اسلیم مکس برای لاغری + ترکیبات گیاهی در آن