قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا در چند سال اخیر طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است؛ چرا که در سال های اخیر بسیاری از افراد برای رسیدن سریع به لاغری و تناسب اندام به مصرف این نوع قرص های لاغری روی آورده اند. البته قرص هایی که دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی باشند بدون شک در بازار طرفداران بیشتری نیز خواهند داشت؛ چرا که داروهای شیمیایی امکان دارد عوارض بسیار زیادی را برای شخص در پی داشته باشد.
در این مقاله درباره ی قرص گلوریا و نحوه عملکرد آن به طور جامع صحبت خواهد شد.

قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا یکی از قرص های پر طرفدار لاغری می باشد که از ترکیبات گیاهی هندی به نام لوتوس تشکیل شده است.
از آنجایی که این قرص دارای ترکیبات طبیعی است، نسبت به داروهای شیمیایی بیشتر توانسته اطمینان ها را به خود جلب کند. از جهتی دیگر این قرص توانسته است تاثیرات بسزایی در لاغری افراد و دارای اضافه وزن داشته باشد.

مطلب پیشنهادی
4 خوراکی چربی سوز قوی (آشنایی با نحوه عملکرد آن ها)

آشنایی با عملکرد قرص لاغری گلوریا

عملکرد قرص لاغری گلوریا

قرص لاغری گلوریا عملکردی تقریبا مشابه با دیگر داروهای لاغری هم رده ی خود دارد؛ اما مزیتی که نسبت به آن ها دارد این می باشد که متابولیسم بدن را نسبت به آن ها بیشتر افزایش می دهد.

1. بالا بردن سوخت و ساز بدن

خانم ها و آقایان شاغل بسیاری وجود دارند که به علت سبک کاری خود فعالیت جسمی بسیار پایین و مدت زمان کاری بالایی دارند، در نتیجه انرژی و زمان لازم برای انجام ورزش به طور منظم ندارند؛ همین علت به مرور زمان باعث چاقی و اضافه وزن در آن ها خواهد شد.
برخی از مادران نیز پس از زایمان و گذراندن دوران شیردهی، رفته رفته دچار اضافه وزن می شوند و از طرفی آن ها نیز به خاطر نداشتن زمان کافی از ورزش روزانه عقب می مانند. تمام این عوامل پایین آمدن سوخت ساز بدن نسبت به کالری دریافتی را در پیش دارد.

مطلب پیشنهادی
معجون لاغری تاثیر گذار و طرز تهیه 9 مورد معجزه گر

برای افرادی که در مثال های بالا آورده شد، بهترین گزینه می تواند استفاده از قرص های لاغری گلوریا باشد. این قرص به اندازه ی چشمگیری متابولیسم بدن را بالا می برد؛ به گونه ای که شخص پس از استفاده از این قرص گرما را در سطح و داخل بدن خود حس خواهد کرد.

2. کاهش جذب گلوکز (قند) در بدن

از آنجایی که با خوردن خوراکی های شیرین انرژی بدن سریع تر تامین می شود، تا آن که بخواهد از چربی های انباشته شده استفاده کند، میل به مصرف گلوکز در افراد بالا می رود.
از طرفی بدن فقط مقدار کمی از گلوکز را به انرژی تبدیل می کند، باقی را سریعا به چربی که منبع ذخیره انرژی می باشد، تبدیل خواهد کرد. 

با مصرف قرص های لاغری گلوریا چربی سوزی به شدت بالا می رود؛ در نتیجه ی این عملکرد بدن دیگر نیازی به گلوکز نخواهد داشت؛ به همین علت میل به خوردن خوراکی های سرشار از قند در شخص به شدت پایین می آید و حتی پس از مصرف این نوع خوراکی ها، گلوکز در بدن جذب نخواهد شد و طی عمل دفع از بدن خارج خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
موارد مصرف کتوتیفن + 5 اثر درمانی و عوارض جدی

3. کاهش چربی های انباشته شده

سوزاندن کامل چربی های انباشته شده در بدن، بدون شک مدت زمان نسبتا طولانی را می خواهد، از طرفی فرد دارای اضافه وزن نیز باید اراده و صبوری بسیاری داشته باشد، که در اغلب موارد هر دوی آن ها ممکن است فرد را خسته و او را از ادامه دادن برای داشتن تناسب اندام منصرف کند.
اما قرص های گیاهی لاغری مانند قرص گلوریا سریعا چربی های انباشه شده را از تمامی نقاط بدن به خصوص در ناحیه پهلو را آب خواهد کرد.

زمانی که متابولیسم بدن بالا می رود، بدن به طور طبیعی برای تامین انرژی خود به سراغ چربی های اضافی انباشته شده می رود؛ با سوزاندن آن ها علاوه بر تامین انرژی باعث کاهش چربی در بدن می شود که نتیجه ی این عمل پایین آمدن وزن و کاهش سایز در شخص می باشد.

4. کاهش اشتها با مصرف قرص گلوریا

برخی افراد با تنش های عصبی و استرس به طور غیر ارادی افزایش به میل غذا خوردن در آن ها چند برابر می شود. این افزایش اشتها در اکثر مواقع به اضافه وزن ختم خواهد شد. مطمئنا با سبک زندگی امروزه کنترل استرس و تنش های عصبی تقریبا غیر ممکن است.

مطلب پیشنهادی
لاغری سریع با عرق زیره - کوچک شدن شکم با عرق زیره

قرص لاغری گلوریا با وجود ترکیباتی که دارد؛ قادر می باشد در مغز فعالیت نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین را کاهش دهد، در نتیجه ی این عملکرد مغز دیگر موجی برای دریافت غذا به شخص نمی دهد و این گونه اشتهای عصبی شخص کاهش پیدا خواهد کرد.

نکته: افرادی که به علل مختلف قادر به گرفتن رژیم های غذایی کم کالری و و انجام ورزش نیستند؛ می توانند با مشورت پزشک خود برای کاهش اشتها و تامین انرژی خود از قرص های لاغری نظیر قرص گلوریا استفاده کنند.

عوارض مصرف قرص لاغری

بدون شک مصرف داروی های لاغری مانند قرص گلوریا عوارضی را برای فرد مصرف کننده به همراه خواهد داشت. این عوارض می تواند شامل موارد زیر می باشد:

 • احساس بی قراری
 • تشنگی زیاد
 • بی خوابی
 • نیاز به دفع مدفوع و ادرار زیاد
 • احساس بی حالی و ضعف

موارد منع مصرف قرص گلوریا

منع مصرف قرص گلوریا
 • افراد زیر 20 سال و بالای 70 سال
 • خانم های باردار و شیرده
 • بیماران قلبی
 • افراد دارای فشار خون بالا و فشار خون پایین
 • بیماران دیابتی
 • افراد با سابقه بیماری کلیوی و کبدی
مطلب پیشنهادی
10 راه بسیار موثر رهایی از استپ وزن + علت ایجاد آن

در آخر: 

قرص لاغری گلوریا میل خوردن غذا و شیرینی را به اندازه ی چشمگیری کاهش می دهد؛ اما این باعث نمی شود شخص احساس ضعف داشته باشد چرا که انرژی او را با سوزاندن چربی های اضافی تامین خواهد کرد.
اما این نکته بسیار مهم می باشد که مصرف هر قرص لاغری باید تحت نظر و با تشخیص پزشک باشد؛ چرا که ممکن است بدن به آن دارو ناسازگاری نشان دهد.
این مقاله تنها برای معرفی عملکرد قرص گلوریا می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید