چای لاغری

چای لاغری می‌تواند در کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام بسیار مور عمل کند. امروزه با ماشینی شدن تمام کارها، اکثر افراد دچار اضافه وزن هستند و به دنبال راهی مناسب برای کاهش می‌گردند. در این متن نکات کاملی در مورد طرز تهیه چای لاغری ارائه کرده‌ایم که کاملا موثر هستند.

بهترین و موثرترین چای لاغری

افرادی که برای کاهش در کنار رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی منظم به دنبال راهکاری سرعت بخش هستند، به فکر استفاده از انواع دمنوش‌ها برای کاهش وزن می‌افتند.

اما هر دمنوشی را نباید برای تناسب اندام و لاغر شدن برگزید. زیرا ممکن است اثرات بدی که به همراه دارد، بیشتر از تاثیر آن بر لاغری و کاهش وزن باشد. به همین دلیل نکاتی را برای تهیه بهترین نوع چای لاغری گرآوری کرده‌ایم که بسیار موثر خواهد بود. این نکات شامل موارد زیر می‌شود.

  1. نباید اشتها آور باشد
  2. فرآیند چربی سوزی را سرعت بخشد
  3. برای معده و روده‌ها آسیبی به همراه نداشته باشد
  4. در طولانی مدت موجب آشکار شدن عوارض جدی و غیر قابل جبران برای بدن نباشد
  5. سموم بدن را دفع کند و برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی را برای بدن به همراه داشته باشد
مطلب پیشنهادی
کامبوجا یک مخمر مفید یا مضر؟ بخوریم یا نخوریم؟

آیا با چای لاغری می‌توان به تناسب اندام رسید؟

بیشتر چای و دمنوش‌هایی که برای لاغری تهیه می‌شوند حاوی ترکیباتی از جمله کافئین و پلی فنون هستند که موجب دفع سموم بدن می‌شوند. زیرا نیاز به دفع ادرار را بالا برده و از این طریق سموم کاملا دفع خواهند شد.

از طرفی دیگر با افزودن ترکیبات در چای لاغری می‌توان سوخت و ساز بدن را بالا برد. در این صورت عمل کاهش وزن و سوزاندن چربی سریع‌تر انجام خواهد شد.

معرفی چند چای لاغری بسیار مفید و موثر

بهترین چای لاغری

معروفترین چای لاغری چای سبز

از جمله معروفترین و موثرترین چای لاغری‌هایی که وجود دارد، می‌توان به چای سبز اشاره کرد. چای سبز را به همراه زنجبیل باید دم کرد تا تاثیر چربی سوزی آن چند برابر شود.

کاهش اشتها با چای لاغری نعنا

این چای بسیار مناسب برای افراد است که جلوی ریزه‌خواری و پرخوری خود را نمی‌توانند بگیرند. با دم کردن نعنا و مصرف آن پیش از غذا می‌توان از پرخوری غذا جلوگیری کرد.

مطلب پیشنهادی
قرص CLA چه تاثیری بر سلامتی بدن و لاغری دارد؟

چای دارچین برای چربی سوزی شکم و پهلو

چای دارچین لاغری

افرادی که خواهان از بین بردن چربی‌های دور کمر هستند می‌توانند چای دارچین را روزانه استفاده کنند و بعد از مدت 6 ماه نتیجه بسیار موثر آنرا شاهد باشند.

از بین برنده چربی بدن چای سفید

چای سفید بسیار موثر برای دفع چربی‌های بدن به شمار می‌رود و بسیار موثر در پیشگیری از جذب چربی‌های جدید به شمار می‌رود. این چای را می‌توان تا 3 فنجان در روز نوشید و تاثیرات آن را مشاهده کرد.

چای لاغری اولونگ مناسب برای افزایش متابولیسم

چای اولونگ عطر منحصر به فردی دارد و در طولانی مدت کاهش وزن چشمگیری را برای هر فردی ایجاد خواهد کرد. بالا بردن سوخت و ساز بدن از جمله دغدغه هایی است که افراد برای کاهش وزن آنرا دارند و با نوشیدن 2 مرتبه از این چای در طول روز می‌توانند از تناسب اندام بهره‌مند شود.

چای زنجبیل برای سوختن چربی‌های اضافی

چای زنجبیل و لیمو برای لاغری

این چای لاغری را بهتر است با افزودن کمی لیمو طعم دار کرد و روزانه به مقدار 2 فنجان از آن را مصرف کرد. متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد و چربی‌های شکمی را به سرعت می‌سوزاند.

مطلب پیشنهادی
قرص لاغری ادیوس و تاثیر آن در کاهش وزن + عوارض احتمالی

نکات پایانی در مورد چای لاغری

بهترین راه برای لاغر شدن فعالیت بدنی مناسب، دوری از پرخوری، تغذیه متعادل، خواب کافی، مدیریت استرس و حفظ آرامش به شمار می‌رود. اما در کنار همه این موارد عاملان محرکی مانند دمنوش‌ها و چای لاغری وجود دارند که به کمک آنها می‌توان سریع‌تر به اندام متناسب رسید. از این رو در این متن 6 چای بسیار تاثیرگذار را معرفی کرده‌ایم تا از آنها به عنوان محرکانی برای کاهش وزن بتوان استفاده کرد.