خواص روغن خراطین برای افزایش سایز و حجم اندام ها

- تبلیغات -

خواص روغن خراطین به عنوان یک روغن حجم دهنده، امروزه مورد توجه بسیاری از افراد علاقمند قرار گرفته است. برای برخی افراد اتفاق افتاده است که از سایز قسمتی از بدن مثل لب، گونه، سینه و یا سایر اندام‌ها ناراضی هستند و دوست دارند که به صورت طبیعی و بی خطر سایز این قسمت ها را تغییر دهند. استفاده از روغن خراطین می تواند به عنوان راهی میانبر برای افزایش حجم برخی قسمت های بدن خانم ها و آقایان باشد.

 

روغن خراطین چگونه تهیه شده است؟

کرمی تقریبا کمیاب به نام ایزنفتیدا، پایه اصلی تهیه روغن خراطین است. استفاده از کرم ایزنفتیدا از زمان های قدیم رایج است. حتی در کتاب قانون ابن سینا برای طبابت از روغن این کرم برای افزایش حجم بهره گرفته شده است. موضوعی که در مورد این روغن بسیار مورد توجه است، این است که از نظر علمی نیز خواص آنرا تاکید کرده اند. در واقع خواص روغن این کرم، عملکردی شبیه عملکرد روغن زالو و روغن حلزون دارد اما میتوان گفت حتی بهتر از آنها اثرگذار است.

روغن خراطین برگرفته از این کرم، حاوی موادی به نام آلانتوئین است که در بدن ایزنفتیدا وجود دارد. این گونه کرم در کشور هندوستان یافت می‌شود و برای جنبه های درمانی و دارویی از جمله افزایش حجم سایز اندام ها بسیار پرکاربرد است.

معده کرم ایزنفتیدا را پس از تخلیه کردن، با روغن زیتون تخمیر می کنند. که البته مقدار روغن زیتون دو برابر ایزنفتیدا است. این نکته را بهتر است مد نظر قرار داد که از روغن های پایه دیگر با طبع گرم، برای تهیه این روغن می توان استفاده کرد. به مدت 60 روز این ترکیب را تقریبا در دمای هوای گرم قرار داده و روزانه آنرا هم می زنند. روز پایانی پس از ته‌نشین شدن و رد کردن از صافی، این روغن برای بهره‌برداری آماده می شود.

 

 

مواد غنی موجود در روغن خراطین

با تهیه روغن خراطین اصل می توان به مواد غنی و سرشار آن دست یافت. موادی همچون پروتئین و آلانتوئین از ارزش بالایی در این روغن برخوردار هستند. اسید های چربی از جمله امگا 3 ، امگا 6 و امگا 9 موجود در روغن خراطین، به مقدار بسیار بی شماری وجود دارد. ویتامین E و کلاژن از دیگر مواد موجود در این روغن هستند. هر کدام از این مواد نام برده شده شامل خاصیت های بسیاری است که طبق نیاز، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خواص روغن خراطین

از مطالبی که تا الان در مورد این روغن، مرور شد، به این نتیجه می رسیم مصرف خراطین برای افزایش حجم و سایز اندام ها و برخی از قسمت های بدن، بسیار موثر است. از این روغن برای فرم‌دهی، افزایش حجم، افزایش سایز، سفت‌کنندگی، درمان گودی زیر چشم و از بین بردن لک و جوش و سایر موارد می توان استفاده کرد. اما لازمست تا به طور دقیق تر نحوه اثرگذاری و طریقه مصرف این روغن برای هر مورد را دانست.

 

افزایش حجم و سایز سینه با روغن خراطین

اکثر خانم‌ها و برخی از آقایان که بدنسازی کار می‌کنند، برای داشتن سینه های بزرگ‌تر به راه‌های درمانی مختلف، رجوع می‌کنند. ماساژ سینه با استفاده از روغن خراطین می‌تواند یک روش بسیار عالی برای این منظور باشد. برای استفاده از روغن خراطین به منظور افزایش سایز سینه‌ها بهتر است پس از استحمام و شست‌و‌شو، زمانی که پوست تمیز و منافذ آن باز است، چند قطره روغن خراطین را کف دست ریخته و به آرامی سینه‌ها را ماساژ دهید. تا وقتی که روغن جذب پوست می‌شود این کار را ادامه دهید. بین 5 الی 10 دقیقه زمان لازم است تا جذب شود. پس از آن پارچه ای آغشته به آب سرد را روی سینه قرار دهید تا کاملا زیر پوست تثبیت شود.

با انجام این روش، روزانه دو مرتبه در طی دو هفته نتیجه‌ای چشم‌گیر بر اثر خواص روغن خراطین را مشاهده خواهید کرد. سینه ها خوش فرم و سفت شده و از بروز سرطان سینه نیز جلوگیری می شود. این روش برای خانم هایی که به صورت ژنتیکی یا تاثیرات هورمونی سینه های کوچک دارند، بسیار مناسب است و آنها را به نتیجه مطلوب می رساند. به واسطه وجود آلانتوئین در ترکیبات این روغن، گردش خون  افزایش می یابد و این تاثیرات چشمگیر را به ارمغان می‌آورد.

 

روغن خراطین برای افزایش سایز آلت تناسلی آقایان

هستند آقایانی که اعتماد به نفس خود را برای داشتن رابطه جنسی با همسر خود از دست داده و به دنبال راه حل برای درمان کوچک بودن آلت تناسلی خود هستند. خواص روغن خراطین به عنوان یکی از موثرترین داروها در طب سنتی برای این امر نام برده شده است و امروزه نیز خواص آن به طور علمی به اثبات رسیده است.

دوره مصرفی دو ماهه از این روغن می‌تواند طول آلت تناسلی آقایان را تا بیش از دو سانتی متر افزایش داده و حجم قطر آنرا نیز بزرگتر کند. برای اثر گذاری بیشتر، بهتر است پس از استحمام یا شست‌وشوی این ناحیه، به مدت 5 الی 10 دقیقه این محل را با روغن خراطین ماساژ دهید تا جذب پوست شود. پس از آن با دستمال تمیزی آغشته به آب سرد روی آنرا بپوشانید. تاثیر چشمگیر بر اثر وجود آلانتوئین موجود در ترکیبات این روغن، سبب رسیدن به نتیجه ای ایده‌آل برای آقایان می‌باشد.

 

خواص روغن خراطین برای زیبایی پوست صورت

  • ازبین برنده خطوط اطراف چشم که بر اثر خنده و جمع شدن گونه ایجاد شده اند
  • لیفت صورت و فرم دادن به پوست افتاده صورت
  • از بین برنده چین و چروک پیشانی، خط اخم، اطراف لب و خط خنده
  • از بین برنده لک های صورت به دلیل داشتن ویتامین E و کلاژن با مصرف مداوم در کمتر از سه ماه
  • بهبود پف و گودی اطراف چشم
  • افزایش گردش خون در سطح پوست و جوانسازی پوست
  • بهبود جای آکنه و جوش
  • کلاژن سازی و از بین بردن چین و چروک های پوست

 

 

خواص روغن خراطین بر رشد موهای سر

گزینه ای بسیار مناسب و در دسترس برای پیشگیری از ریزش مو و تقویت موهای سر، روغن خراطین است. این روغن به میزان قابل توجهی خشکی مو و کف سر را از بین می برد و سبب اکسیژن رسانی به پوست سر می شود. از سویی دیگر سبب رشد سلولی شده و رشد موهایی سالم را تسریع می‌بخشد.

 

حجیم کردن باسن با استفاده از روغن خراطین

ناهماهنگی بین سایز اندام ها و پیش بردن راهکارهایی مثل تغذیه و ورزش ممکن است گاهی نتیجه مطلوب را مهیا نسازد. به همین دلیل افراد به ویژه خانم ها به دنبال راهکارهایی سریع و موثر برای رسیدن به این امر هستند. سایز و فرم باسن برای خانم ها خیلی مهم است و در زیبایی ظاهری بسیار اهمیت دارد.

راهکاری ساده و سالم برای افزایش حجم باسن و سفت کردن آن وجود دارد که شامل بهره بردن از خواص خراطین است. با هزینه کم و بدون عمل و تزریق ژل می توان به این خواسته دست یافت. روغن خراطین بدون عوارض، ظرف مدت دوره 3 الی 4 ماهه باعث تقویت بافت های عضلانی باسن خواهد شد. با بالا رفتن خونرسانی به وسیله ماساژ توسط این روغن به مدت 15 دقیقه (تا زمانی که روغن جذب پوست شود) و 2 مرتبه در طول 24 ساعت، سایز باسن افزایش یافته و همینطور خوش فرم و سفت خواهد شد. لازمست قبل از انجام ماساژ باسن، پوست را تمیز شسته تا روغن بهتر جذب شود. بعد از ماساژ نیز دستمالی آغشته به آب خنک را روی این قسمت قرار دهید تا زیر پوست تثبیت شود.

 

روغن خراطین برای افزایش حجم لب و گونه

لب و گونه ها نقش به‌سزایی در زیبایی چهره دارند. اکثر افراد به ویژه خانم ها لازم می دانند تا این عضوها در صورتشان بیشتر جلوه کنند. اما راهکاری ساده و در دسترس لازم است تا بدون تزریق و عمل زیبایی به این خواسته دست یافت. البته ناگفته نماند بسیاری از خانم ها از ترس عوارض احتمالی مثل کبودی، عفونت و التهاب به سمت این روش ها نمی روند. در اینجا خواص روغن خراطین می تواند کمک کند تا گونه هایی زیبا و لب هایی جذاب حاصل شود.

طی مصرف چهل روزه از روغن خراطین، به صورت موثر و دائمی به اندازه‌ای دلخواه و برجسته برای این قسمت صورت، دست خواهید یافت. از سویی دیگر لب‌های باریک و نازک برای رسیدن به فرم مناسب و برجستگی جذاب، نیازمند تاثیر شگفت انگیز روغن خراطین هستند. با مصرف روزانه یکبار از روغن خراطین، بعد از گذشت یک ماه، به لب‌هایی حجیم و زیبا دست خواهید یافت. با این کار می‌توانید، به صورتی جذاب دست یافته و بدون نیاز به آرایش روزانه، از زیبایی خود لذت ببرید.

 

 

خواص روغن خراطین برای افزایش حجم عضلانی ورزشکاران

افرادی که به سراغ ورزش بدنسازی می روند، می خواهند روی عضلات خود کار کرده و به فرمی ایده آل از اندام خود دست یابند. طبق ژنتیک و یا تنظیمات هورمونی بدن بعضی افراد، ممکن است برخی عضلات به حجم ایده آل نرسند. بعد از ورزش و به کارگیری عضلات مورد نظر برای افزایش حجم، دوش گرفته و آن قسمت را با روغن خراطین ماساژ دهید. ماساژ قسمت مورد نظر را تا زمانی که روغن جذب پوست شود ادامه دهید. خاصیت گلیکو لیپوپروتئینی و آنتی اکسیدانی موجود در ترکیبات روغن خراطین، موجب تحریک رشد سلول ها می شود. خواص روغن خراطین به عنوان یک روغن عضله ساز، بسیار موثر برای ورزشکاران است. با این روش، دیگر لزومی به استفاده از پودرهای شیمیایی و مکمل های ورزشی برای عضله سازی نیست. به همین دلیل آسیبی به بدن نرسیده و از بروز مشکلات برای کبد و دستگاه گوارشی جلوگیری می شود.